Zagraniczny rynek mangowy

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 695
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Zagraniczny rynek mangowy

Post autor: Krzych Ayanami » śr lut 07, 2024 10:51 pm

lexis pisze:
wt lut 06, 2024 10:59 pm
Viz zapowiedział reedycję Red River w wersji 3w1, premiera w październiku, cena w preorderze 16.99USD. To tak jakby ktoś chciał mieć, ale zmęczył się szukam w ludzkiej cenie.
Mam ich kompletne wydanie i nie będę kupował drugi raz tego samego.

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1257
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Zagraniczny rynek mangowy

Post autor: Mr.Chiquita » czw lut 08, 2024 4:39 am

Natomiast, ja nie posiadam całości. Dlatego chętnie kupię to wznowienie.

Poza tym, widziałem wcześniejszy wpis na Twitterze imprintu VIZ, w którym pytali się, co wznowić. Wzbudził on ogromne zainteresowanie. Najczęściej wymieniano chyba "Basarę", więc pewnie ją też zobaczymy prędzej, czy później. Również byłbym chętny. Ale, osobiście najbardziej chciałbym "Please Save My Earth".

Awatar użytkownika
Desponia
Adept
Posty: 137
Rejestracja: pt gru 30, 2022 4:46 pm
Status: Offline

Zagraniczny rynek mangowy

Post autor: Desponia » czw lut 08, 2024 9:25 pm

Przez zupełny przypadek odkryłam, że tytuły niemieckiego Tokyopopa są dostępne na Legimi. Nie mam pojęcia czy wszystkie, ale wyszukiwanie zwraca ponad 20 stron wyników, więc trochę tego jest. Mnie akurat to w żaden sposób nie urządza, bo po niemiecku umiem powiedzieć jakieś 3 zdania, ale może akurat ktoś inny skorzysta :)

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Zagraniczny rynek mangowy

Post autor: Akiho » ndz lut 11, 2024 7:42 pm

Red River to kiedyś był dla mnie nieosiągalny cel przez ceny, nawet był okres że łudziłam się że JPF sięgnie po coś tego kalibru czy Basarę ale raczej to mrzonki więc zostaje angielskie wydanie :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości