Nasze hobby

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Nasze hobby

Post autor: Monsterlight » czw lip 30, 2020 11:51 pm

Super, zdecydowanie zasłużona wygrana :D Gratuluję!
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nasze hobby

Post autor: Alexandrus888 » pt lip 31, 2020 9:04 am

Jeszcze raz dzięki wszystkim :3

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nasze hobby

Post autor: Kocurzyca » sob gru 05, 2020 12:55 am

Z racji, że grudzień i święta, postanowiłam zrobić świąteczne rysunki do podpisów na forum z postaciami którymi obecnie gram na naszym 12 letnim PBFku! Zatem oto Płonące Niebo aka Pożar, wojownik Klanu Rzeki, oraz Perkozia Łapa, terminatorka Klanu Gromu!
(na ciemnym tle Artemidy prezentują się lepiej, bo widać to, że wokół siebie też mają śnieżek, no ale no)

Obrazek
Obrazek
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Nasze hobby

Post autor: Bukafo » sob gru 05, 2020 12:56 am

Sugoi! Co raz lepiej ci wychodzą te koty. Brawo!
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nasze hobby

Post autor: Kocurzyca » sob gru 05, 2020 1:08 am

Bukafo pisze:
sob gru 05, 2020 12:56 am
Sugoi! Co raz lepiej ci wychodzą te koty. Brawo!
Dziękuję! <3 Jestem leniwym stworem i w zasadzie rysuję niemalże tylko koty (i czasem psowate) więc, no... ręka się wyrabia w tej konkretnej rzeczy. Gorzej jak ktoś przyjdzie, powie "dzień dobry chcę coś zamówić" i zamawia humanoidalną postać a ja wtedy płaczę, rysuję i płaczę XDDD

Tu jest jeszcze kitku którego machnęłam dwa tygodnie temu sprzedając się za dwie książki. Kotek nazywa sie Baśka i jest faktycznym kotkiem jakiegoś przyjaciela osoby, która u mnie zamówiła rysunek:

Obrazek
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nasze hobby

Post autor: Kocurzyca » pn sty 11, 2021 12:39 am

Mieliśmy na naszym Wojowniczym forum Secret Santa i próbowałam zrobić proste linelessy dla jak największej ilości osób biorących udział. Więc oto one:
► Pokaż Spoiler
Niestety te, co mają białe futro, źle wyglądają na naszym forum :( Artemida ma ciemne tło, więc są wyraźne, a tutaj się zlewają. Ale zawsze można otworzyć w osobnej zakładce albo coś.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

natalialila
Posty: 13
Rejestracja: pt lip 15, 2022 9:09 am
Status: Offline

Nasze hobby

Post autor: natalialila » pn wrz 11, 2023 12:08 pm

Teraz mam mało wolnego czasu. Wcześniej nalowalam po numerach, próbowałam szydelkować, kocham gotowac, piec ciasta czy robić desery( nawet o 3 w nocy). Uwielbiam robić przetwory ze wszystkiego. Ale moja pasja to ogród z kwiatami, i wszędzie kwiatu co roku coś innego.
W przyszłym roku na pewno chciałabym spróbować uprawy pomidorów pod folią :)
https://hotelsgratis.pl/jakie-pomidory-pod-folie/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości