Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 643
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: MrOrochimaru » pn paź 11, 2021 10:41 pm

Tomek pisze:
pn paź 11, 2021 10:35 pm
Patrząc na dzisiejsze anime skierowane do facetów: ich głównym marzeniem jest śmierć w wieku 15-40 lat, odrodzenie się w świecie fantasy, zabijanie potworów i zdobywanie haremu/3-12 żon ;)
Idealna prawda XD

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: Alexandrus888 » wt paź 12, 2021 7:15 am

Grey, przeczytaj na odstresowanie "Czy chcesz zostać starą panną?" Od Hanami ;)

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: ZenekPsychopata » wt paź 12, 2021 6:20 pm

Grey pisze:
pn paź 11, 2021 6:14 pm
To co prawda nie jest temat do tego, ale nie sądzę by moje luźne przemyślenia zasługiwały na osobny wątek.
Ponadto temat może zrobić się rakowy to żeby nikt nie musiał się kłopotać z przenoszeniem jakichś postów - od razu będą umiejscowione na odpowiednim rakowisku. All hail optymalizacja!

No to do meritum.
Nie, jednak nie, najpierw zastrzeżenia - nie mam zamiaru nikogo obrazić ze względu na poglądy, preferencje czy płeć.
Ok teraz do metirum:

Przeglądając dzisiaj tępym i zmęczonym życiem wzrokiem (już kiedyś zwróciłem na to uwagę, ale dopiero jakoś tak dzisiaj mnie oświeciło) tytuły i opisy tych wszystkich kobiecych webtoonów, zwykle chyba chińskich i koreańskich (nie wiem czy jakiś japoński tam się trafił) dochodzę do wniosku, że największym marzeniem, aspiracją i ambicją kobiety to dać się zerżnąć po pijaku jakiemuś królowi/cesarzowi ewentualnie w modern settingu milionerowi i idealnie po takim jednym night standzie zajść z nim w ciążę i zostać sobie królową, powtarzając zarazem przy każdej okazji "ja taka nie jestem".

Aż się przypomina stary tekst z Bennego Hilla: "I nim zdążyła powiedzieć "ja taka nie jestem" już taka była"

Change my mind :lol: :lol: :lol:
Nie czytam webtoonów.
Tomek pisze:
pn paź 11, 2021 10:35 pm
Patrząc na dzisiejsze anime skierowane do facetów: ich głównym marzeniem jest śmierć w wieku 15-40 lat, odrodzenie się w świecie fantasy, zabijanie potworów i zdobywanie haremu/3-12 żon ;)
Nie oglądam isekajów.

Będąc przy bólu tyłka - czekam na wasze narzekania co do aktorskiego Cowboya Bebopa. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: Yuriko » wt paź 12, 2021 9:48 pm

ZenekPsychopata pisze:
wt paź 12, 2021 6:20 pm
Będąc przy bólu tyłka - czekam na wasze narzekania co do aktorskiego Cowboya Bebopa
Ale ten temat akurat nie do takich rzeczy jest.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Therapy game restart

Post autor: Alexandrus888 » śr mar 23, 2022 10:52 am

Kalina091 pisze:
pn mar 21, 2022 6:36 pm
kupie w ciemno na 1000% :mrgreen:
Zawsze jak widzę takie bzdury ciśnie mi się tylko jedno na usta: po co ci 10 egzemplaży tej mangi?

Awatar użytkownika
Kalina091
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm
Lokalizacja: Wyszków
Gender:
Status: Offline

Therapy game restart

Post autor: Kalina091 » pt mar 25, 2022 2:26 pm

Alexandrus888 pisze:
śr mar 23, 2022 10:52 am
Kalina091 pisze:
pn mar 21, 2022 6:36 pm
kupie w ciemno na 1000% :mrgreen:
Zawsze jak widzę takie bzdury ciśnie mi się tylko jedno na usta: po co ci 10 egzemplaRZy tej mangi?
Ręce opadają :roll: a co cie obchodzi ile sztuk kupie? To moja sprawa co robię z własnymi pieniędzmi :lol:

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Therapy game restart

Post autor: Koichi » sob mar 26, 2022 6:59 pm

Alexandrus888 pisze:
śr mar 23, 2022 10:52 am
Kalina091 pisze:
pn mar 21, 2022 6:36 pm
kupie w ciemno na 1000% :mrgreen:
Zawsze jak widzę takie bzdury ciśnie mi się tylko jedno na usta: po co ci 10 egzemplaży tej mangi?
Dobre XD

Tyle razy słyszałem, jak ktoś gadał, że zrobi coś na 1000% i nigdy nie pomyślałem w ten sposób, że to 10×100, ale ja nie mam umysłu matematycznego.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Therapy game restart

Post autor: Alexandrus888 » ndz mar 27, 2022 3:42 pm

Kalina091 pisze:
pt mar 25, 2022 2:26 pm
a co cie obchodzi ile sztuk kupie? To moja sprawa co robię z własnymi pieniędzmi :lol:
Widzisz, tym się różnimy - ty masz umysł humanistyczny, ja ścisły ;)
Jak ma mnie nie obchodzić na co ci tyle kopii to się tym nie chwal na forum publicznym. Taka aberracja wzbudza ciekawość. I serio pytam: na handel to to jak Waneko skończy dodruki, pokuj będziesz tapetować czy co?

Awatar użytkownika
Kalina091
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 04, 2022 8:06 pm
Lokalizacja: Wyszków
Gender:
Status: Offline

Therapy game restart

Post autor: Kalina091 » ndz mar 27, 2022 6:04 pm

Alexandrus888 pisze:
ndz mar 27, 2022 3:42 pm
Kalina091 pisze:
pt mar 25, 2022 2:26 pm
a co cie obchodzi ile sztuk kupie? To moja sprawa co robię z własnymi pieniędzmi :lol:
Jak ma mnie nie obchodzić na co ci tyle kopii to się tym nie chwal na forum publicznym. Taka aberracja wzbudza ciekawość. I serio pytam: na handel to to jak Waneko skończy dodruki, pokÓj będziesz tapetować czy co?
Ojoj, ciekawość to pierwszy stopień do piekła :mrgreen: Jak masz takie pomysły to sam se pokój wytapetuj, droga wolna :P

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Archerito » sob cze 18, 2022 7:45 pm

kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Bóldupny post, to jest twój.
Jedno wielkie xD
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Ja wyraziłem swoją opinię do czego mam pełne prawo,
Opinię opartą na ignorancji i zerowym zrozumieniu tematu. Oczywiście, że masz prawo. A ja mam prawo traktować Cię jak ignoranta :)
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
zluzuj majty i zmień ton wypowiedzi, bo szczerze, nie mam w zwyczaju aby odpowiadać na tak formułowane posty.
Zacytuję klasyka "tu nie koncert życzeń"...i skoro nie masz w zwyczaju odpowiadać to po co odpowiadasz? xD Ja natomiast mam w zwyczaju dostosowywać swój poziom do poziomu rozmówcy...sam więc widzisz jak bardzo musiałem się schylić :D
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Można na wszystko patrzeć z perspektywy firmy lub konsumenta, jeśli firma nabywa licencje i wydaje daną serię, to zawsze robi to na bazie ryzyka, może się opłacić lub nie.
Brawo...pierwsza sensowna rzecz jaką napisałeś :)
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Jeśli jednak tytuł nie spełnia wymagań, to go zwyczajnie anulują. Rozumiem, że wydawanie po cichaczu kolejnych tomów z niskim nakładem jest ukłonem dla tych, którzy wcześniej jednak tą serię kupowali
Brawo...coraz lepiej Ci idzie kojarzenie faktów ;) Aczkolwiek musiałeś zepsuć dobre wrażenie stwierdzeniem "po cichaczu". W innym trybie ale po jakim cichaczu? Masz jakąś paranoję czy co? :D
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
jednak wydawnictwo nie robi nic by sprawdzić, czy po tym dłuższym okresie coś się zmieniło na polskim rynku.
Skąd wiesz co robi wydawnictwo, a co nie? Pracujesz tam? Masz dostęp do ich badań rynku, analiz, itp.? No chyba, że dla Ciebie "robienie czegoś" to po prostu dodruk...i to jedyne działanie jakie znasz. Jeśli tak to strasznie płytkie myślenie...znowu :)
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Wjeżdżasz na mnie i mój punkt widzenia z perspektywy konsumenta bo wygodniej jest postawić się w pozycji firmy - wydawcy.
Akurat kto jak kto ale ja mam podejście bardzo prokonsumenckie. Ty natomiast nie masz podejścia prokonsumenckiego tylko typowe "chciejstwo" na które jestem wręcz uczulony. Za dużo znam ludzi z mentalność typowej Karyny...czyli tym co właśnie reprezentujesz.
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Jestem z tych co zbierali Black Lagoon, ale przez wydanie dwóch tomów w ograniczonym nakładzie (o czym dowiedziałem się za późno), to byłem zmuszony pozostałe tomy sprzedać, bo nie było szans ich właściwie uzupełnić, chyba, że bym wydał 200-250 zł za 1 brakujący tom od jakiegoś biznesowego janusza z olx czy innego allegro.
Nie jest prawdą co mówisz. Perełki da się uzupełniać ale trzeba być cierpliwym i konsekwentnym. A Ty po prostu chcesz już "bo tak"...bo Ci się należy. Otóż muszę Cię rozczarować...nie należy Ci się. Kiedy Ty płaczesz, że się nie da ja wyszukuję okazję, żeby dorwać białe kruki bo sprawia mi to frajdę. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu dorwałem GTO #25 za 20 zł z wysyłką...jedna z rzadszych mang na naszym rynku. I to nie jest pojedynczy przypadek...ale lepiej usiąść i pluć jadem.
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Już kilka lat minęło i wydawnictwo nie podjęło się sprawdzenia rynku za sprawą dodruków a mówimy tu nadal o serii jaka raptem ma 12 tomów na ten moment i zawsze jakiś ograniczony nakład dodruków by można było wydać. Ale najwyraźniej wydawnictwu nie tylko nie pasuje kwestia ilości sprzedaży, co też sam tytuł jaki jest wydawany w baaaardzo wolnym tempie i zwyczajnie mają na niego zlewkę.
Oczywiście po raz kolejny Ty wiesz lepiej od samego wydawnictwa co będzie dla nich korzystniejsze.
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Większość twojego postu mogę odbić jak piłeczką pinpongową, bo też są na zasadzie domysłów i gadaniem z dupy o tym, że mam "ciasny światopogląd, żeby to zrozumieć" czy "wiesz najlepiej kto kupi a kto nie" - gdzie mogę np. stwierdzić w podobny sposób np. byś oświecił mnie w takim razie dla kogo docelowo ma być manga jaka nie widziała dodruków od ilu? 5-6 lat? bo w moim odczuciu są dwie opcje - Dla tych, którzy gdzieś tam mają komplet dotychczas wydanych tomów i go uzupełniają, albo dla januszy, jacy kupią by po wyczerpaniu nakładu wystawić za 200 zł na olx.
Owszem...ja nie opieram się na domysłach tylko na podstawowych zasadach ekonomii. Ty opierasz się tylko na swoim "chceniu". Sam sobie odpowiedziałeś więc tyle dobrego.
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Przy zapowiedzi 12 tomu Black Lagoon były prośby ma FB by Waneko zrobiło dodruk pozostałych tomów, ale zostało to całkowicie olane.
No tak...te kilkanaście osób...jak wydawnictwo nie spełnić ich żądań dokładając do biznesu i magazynując niesprzedane tomiki latami? Hańba Ci Waneko...HAŃBA POWIADAM xD
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Sam nie jestem zadowolony z tego jak seria została potraktowana i że samo wydawnictwo po latach nawet nie próbuje sprawdzić czy na dzień dzisiejszy jej sprzedaż byłaby lepsza. Sam akurat kupiłem 12 tom Black Lagoon, bo wierzyłem, że wydawnictwo zapowie dodruki, teraz mam ten tomik na półce i cóż, pozostanie może w trybie "Janusza" sprzedać go na allegro albo olx. Poza tym Waneko to też nie jest jakieś malutkie wydawnictwo dla jakiego zrobienie dodruku nawet połowy z tych 12 tomów i sprawdzić zainteresowanie, byłoby jakieś wielce ryzykowne, mówimy tu o jednym z trzech największych wydawnictw mangowych w Polsce jaki aktualnie ma bardzo dużo aktywnych tytułów.
Brednie wyssane z palca. Skończy gdybać i zacznij opierać się na faktach, a nie na swoich domysłach :)
kesah pisze:
sob cze 18, 2022 7:01 pm
Z drugiej strony tak już poza tym, to dziwi mnie, że akurat Black Lagoon miał słabą sprzedaż, jestem ciekaw czy gdzieś Waneko podało jakieś dane odnośnie tej serii, bo mimo wszystko była to jedna z ciekawszych serii akcji i do tego z bardzo dobrą kreską i ciekawym projektem postaci a samo anime też było popularne...
Dla Ciebie...jak widać nie dla wszystkich. I Twoje zdziwienie nic tu niestety nie zmieni. Politykę dodruków Waneko znają wszyscy...i co chwila wyskakuje jak diabeł z pudełka taki ignorant i cyrk zaczynamy od początku. Ręce opadają :)

Awatar użytkownika
IssSt
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 05, 2022 12:43 pm
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: IssSt » sob cze 18, 2022 9:37 pm

Eeee.... . Czyli dobrze rozumiem że nie można pisać o tym iż ktoś jest poirytowany tym że Waneko nie robi dodruków bo kolega ekonomista od razu zacznie przytaczać argumenty o tym że tomy które chcesz zakupić możesz dostać z drugiej ręki warując na olxach lub innych stronach tego typu? A co z osobami które dostaną zajawkę na mangi za rok czy dwa? Wtedy można im napisać - "mangę Black Lagoon to możesz kupić tom 13 (jak wyjdzie do tego czasu..) a resztę tomów proszę z drugiej ręki szukać. Kurokos Basket? No cóż zawsze masz anime." I tak wiem że zainteresowanie (statystyki) Black Lagoona było słabe i właściwie Waneko i tak zrobiło dużo wydając ten tom w ograniczonym nakładzie (tam chyba preordery były + mały zapas) ale jeśli ktoś czuję się z tym źle i jest poirytowany to czemu nie może tutaj tego napisać? Zresztą seria jest cały czas wydawana (co prawda tom na kilka lat) ale jest. Więc gość ma prawo czuć irytację. Jakbyś doczytał albo zrozumiał cały jego komentarz to tylko z dodrukami ma coś na pieńku - a resztę rzeczy w wydawnictwie traktuje na plus. Moim zdaniem trochę szkoda bo seria jest warta uwagi ale podejrzewam że Waneko przynajmniej w jakiś sposób poruszyło między sobą ewentualny dodruk ale uznało że faktycznie się nie opłaca albo po prostu wolało przeznaczyć materiały (papier) na inne serie które będą po prostu bardziej opłacalne. I z tymi kilkunastoma osobami które chciały zakupić całą serię to również można było zrobić tak jak z tomem 12 - preorder na cała serię (dać info oczywiście szybciej 2-3 miesiące) i zobaczyć czy będzie 10 chętnych czy 50 i wtedy rozważyć ewentualny dodruk lub ewentualny zwrot pieniędzy (tak wiem trochę zabawy z tym ale zawsze coś nawet przy negatywnej decyzji).Ale twoim zdaniem to **** z nimi przecież to tylko kilkanaście osób coś tam pisze.. . Po to powstał ten dział żeby pytać się czy będą/dlaczego nie ma/ albo po prostu wyrazić swoją opinię na temat dodruków. A i jeszcze z Shiki była jakaś niespodzianka z dnia na dzień czy coś zmyślam? Także luzujemy gacie i trzymamy kciuki a może kiedyś dostaniemy miłą niespodziankę :) . Pandora Hearts czekam :oops: (bez odbioru nie będę tu spamował. Wyraziłem swoje zdanie i gila mnie czy przeczytasz to z podejścia czysto prokonsumenckie :wink:

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Archerito » sob cze 18, 2022 9:56 pm

IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
Eeee.... . Czyli dobrze rozumiem że nie można pisać o tym iż ktoś jest poirytowany tym że Waneko nie robi dodruków bo kolega ekonomista od razu zacznie przytaczać argumenty o tym że tomy które chcesz zakupić możesz dostać z drugiej ręki warując na olxach lub innych stronach tego typu?
Drugie konto czy rozdwojenie jaźni? xD Czyli rozumiem, że nie można skomentować czyjejś ignorancji i niezrozumienia tematu bo zaraz jest ból dupska i pisanie z drugiego konta? :D
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
A co z osobami które dostaną zajawkę na mangi za rok czy dwa? Wtedy można im napisać - "mangę Black Lagoon to możesz kupić tom 13 (jak wyjdzie do tego czasu..) a resztę tomów proszę z drugiej ręki szukać. Kurokos Basket? No cóż zawsze masz anime."
To samo co z osobami które chcą kupić teraz komiksy z Marvel Now, planszówkę Pan Lodowego Ogrodu czy Poloneza prosto z taśmy produkcyjnej xD No peszek...po prostu peszek xD
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
I tak wiem że zainteresowanie (statystyki) Black Lagoona było słabe i właściwie Waneko i tak zrobiło dużo wydając ten tom w ograniczonym nakładzie (tam chyba preordery były + mały zapas) ale jeśli ktoś czuję się z tym źle i jest poirytowany to czemu nie może tutaj tego napisać?
Pisanie, a wylewanie na wydawnictwo wiadra pomyj będąc jednocześnie tak odklejonym od rzeczywistości jak kolega wyżej to zasadnicza różnica.
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
Więc gość ma prawo czuć irytację.
Śmiechłem srogo :)
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
Moim zdaniem trochę szkoda bo seria jest warta uwagi ale podejrzewam że Waneko przynajmniej w jakiś sposób poruszyło między sobą ewentualny dodruk ale uznało że faktycznie się nie opłaca albo po prostu wolało przeznaczyć materiały (papier) na inne serie które będą po prostu bardziej opłacalne.
No brawo...cóż za intrygujące wnioski :)
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
I z tymi kilkunastoma osobami które chciały zakupić całą serię to również można było zrobić tak jak z tomem 12 - preorder na cała serię (dać info oczywiście szybciej 2-3 miesiące) i zobaczyć czy będzie 10 chętnych czy 50 i wtedy rozważyć ewentualny dodruk lub ewentualny zwrot pieniędzy (tak wiem trochę zabawy z tym ale zawsze coś nawet przy negatywnej decyzji).
No tak...angażować w taką akcję zasoby dla 12 chętnych :)
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
Ale twoim zdaniem to **** z nimi przecież to tylko kilkanaście osób coś tam pisze.. .
Patrząc z perspektywy opłacalności wydawnictwa...dokładnie tak. Właśnie tak działa świat ;)
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
Po to powstał ten dział żeby pytać się czy będą/dlaczego nie ma/ albo po prostu wyrazić swoją opinię na temat dodruków.
Owszem...i ja wyraziłem również swoje zdanie na temat poziomu mentalności jaki niektórzy tutaj reprezentują. I również mam do tego prawo :)
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
A i jeszcze z Shiki była jakaś niespodzianka z dnia na dzień czy coś zmyślam? Także luzujemy gacie i trzymamy kciuki a może kiedyś dostaniemy miłą niespodziankę . Pandora Hearts czekam (bez odbioru nie będę tu spamował.
Sprecyzuj co znaczy z dnia na dzień? Było o tym trąbione jak o każdej wyprzedaży nierentownych tytułów ale jak zwykle Ci co żyją pod kamieniem będą znowu płakać :) Najbardziej napięte gacie tutaj masz Ty z kolegą. Mnie to rozbawiło tak bardzo, że sobie wydrukuję i w ramki oprawię :D
IssSt pisze:
sob cze 18, 2022 9:37 pm
gila mnie czy przeczytasz to z podejścia czysto prokonsumenckie
Tak jak mnie gilają wywody obu Twoich osobowości :) Sugeruję stworzyć jeszcze jedno konto...wszak w kupie siła xD

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: kesah » ndz cze 19, 2022 12:02 am

Archerito posługujesz się strasznie agresywną retoryką aż nie chce się z tobą prowadzić dyskusji. Negujesz innych a sam właściwie niczego nie argumentujesz trzymając się jednego punktu widzenia - własnego i uważasz go za niepodważalny a jak ktoś ma odmienne zdanie, to jest ograniczony i ma tak niski poziom, że musisz się biedaku do niego zniżać a nawet rozbawił mnie fakt, że skoro ktoś gdzieś wypowiedział się neutralnie to został ściągnięty do poziomu multikonta, że to muszę być ja na drugim koncie bo jak to tak... Przecież twój punkt widzenia jest najbardziej właściwy i już. Z jednej strony wytykasz koledze wyżej, że nie możesz skomentować mojej ignorancji i braku zrozumienia tematu a jednocześnie ja nie mam prawa twoim tokiem rozumowania wyrazić swojej opinii na temat działań waneko z dodrukami WYDAWANEJ nadal serii Black Lagoon. Każdy ma prawo do wypowiedzi obojętnie ile ma racji, ale też mógłbyś jednak zmienić retorykę, bo od początku agresywnie mnie atakujesz i jeśli miałby ktoś zniżać się do pewnego poziomu, to ja do twojego, cytując każde zdanie i dołączając teksty typu "śmiechłem" albo "xD" i bawić się w taką szczeniacką dyskusje. Szkoda mi na to czasu.

Podkreślę raz jeszcze, że moim zdaniem z racji, że seria jest stale wydawana, to chociaż przy okazji wydania nowego tomu, Waneko by mogło pokusić się o dodruk starszych tomów Black Lagoon, tak jak proszono na FB w przypadku wydania 12 tomu. Patrząc, że nowe tomy Black Lagoon wychodzą nawet z kilku letnią przerwą, to co broni by z tej okazji dać czytelnikom szansę nabycia serii a jednocześnie zwiększyć zainteresowanie nowym tomem? I do tego w sumie piję.

Natomiast nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z agresywnym ignorantem jaki sam wypomina innym ignorancję mimo, że sam tak się zachowuje. Zmień ton albo wysraj się porządnie, bo coś wyraźnie cię spina.

Ode mnie koniec tematu. Wierzę, że Waneko w przypadku dodruków Black Lagoon jeszcze się mocno zastanowi, bo ta seria jest wyjątkiem, trwa, nadal jest wydawana a od lat nie zrobiono jej dodruków. To chyba jedyny przypadek gdzie seria jaka nie została anulowana, została praktycznie odcięta od możliwości zakupu.
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Herocky
Adept
Posty: 235
Rejestracja: pt kwie 16, 2021 4:03 pm
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Herocky » ndz cze 19, 2022 2:25 am

kesah, w skrócie masz do czynienia z osobą pasywno agresywną. Możesz walczyć z nim na argumenty do zakichanej śmierci, a i tak ci nie przyzna racji. Przy okazji ci dosra, że ma podejście prokonsumenckie, a Ty masz mentalność typowej Karyny.
Bez odbioru!

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Archerito » ndz cze 19, 2022 7:37 am

kesah pisze:
ndz cze 19, 2022 12:02 am
Archerito posługujesz się strasznie agresywną retoryką aż nie chce się z tobą prowadzić dyskusji.
To nie prowadź :)
kesah pisze:
ndz cze 19, 2022 12:02 am
Szkoda mi na to czasu.
To może nie poświęcaj go więcej na odpowiedzi? To takie proste :)
kesah pisze:
ndz cze 19, 2022 12:02 am
Natomiast nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje z agresywnym ignorantem jaki sam wypomina innym ignorancję mimo, że sam tak się zachowuje. Zmień ton albo wysraj się porządnie, bo coś wyraźnie cię spina.
Zacznij stosować własne metody na wyciszenie to wszyscy na tym zyskamy.
kesah pisze:
ndz cze 19, 2022 12:02 am
Ode mnie koniec tematu. Wierzę, że Waneko w przypadku dodruków Black Lagoon jeszcze się mocno zastanowi, bo ta seria jest wyjątkiem, trwa, nadal jest wydawana a od lat nie zrobiono jej dodruków. To chyba jedyny przypadek gdzie seria jaka nie została anulowana, została praktycznie odcięta od możliwości zakupu.
Nie liczyłbym na to na Twoim miejscu szczerze mówiąc ale jak tam chcesz...żyj marzeniami :)
Herocky pisze:
ndz cze 19, 2022 2:25 am
Możesz walczyć z nim na argumenty do zakichanej śmierci,
Argumenty w powyższych wypowiedziach...ciekawe w którym miejscu.
Herocky pisze:
ndz cze 19, 2022 2:25 am
Przy okazji ci dosra, że ma podejście prokonsumenckie, a Ty masz mentalność typowej Karyny.
Trzeba nazywać rzeczy po imieniu :)

Awatar użytkownika
IssSt
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 05, 2022 12:43 pm
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: IssSt » ndz cze 19, 2022 3:59 pm

Widzę że jednak trzeba ciebie trochę naprostować. Mamy swój świat bo wyrażamy opinię odmienną od twojej i tyle. W żaden sposób nie prowadzisz z Nami konwersacji tylko ty narzucasz nam z góry swój zero jedynkowy tok rozumowania. Twój mały móżdzek nie jest w stanie pojąć że ktoś może mieć swoje własne zdanie na ten temat dlatego cały czas wbijasz tymi swoimi komentarzami jakieś delikatne szpilki w Naszą stronę. Czy ja gdzieś napisałem że nie zgadzam się z twoimi słowami odnośnie tego że dodruk do tej serii jest zbędny albo że wydawnictwo wogóle nie brało tego pod uwagę? Bardzo szybko wyciągasz wnioski pisząc coś o jakimś multikoncie i tym że nie przyjmuję twojej argumentacji więc ja idąc twoim tokiem rozumowania również bardzo szybko wyciągne wnioski co do twoich wcześniejszych komentarzy - jesteś bardzo zadufaną w sobie osobą która nie przyjmuje lub po prostu nie potrafi zrozumieć innego toku rozumowania niż swój. Jesteś arogancki - nie potrafisz w normalny sposób odpowiedzieć innej osobie co sądzisz na dany temat tylko próbujesz w jakiś sposób ją zirytować wbić tą szpilkę aby tylko tobie odpisała (mika odpisał/a w fajny normalny sposób - nie ma problemu) nie wiem czy ciebie to w jakiś sposób rajcuje czy coś.. . A z tym hipokrytą to również "śmiechłem srogo" bo kto jak nie ty pasuje do tego słowa najlepiej?Ot takie wnioski na szybko tak jak ty to sobie ubzdurałeś. Ty trochę za szybko wyciągnąłeś jak się okazuje pochopne wnioski a ciekawe ile z moich jest prawdziewe? A zapomniałbym, o tym :lol: młodzieżowym :angel: pisaniu :evil: z emotkami :roll: na końcu :D zdania :oops: ale to :) chyba teraz :? dzisiejsza 8-) młodzież tak robi :lol: a ja już :angel: trochę "wiekowy" :D jestem.

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Archerito » ndz cze 19, 2022 4:43 pm

IssSt pisze:
ndz cze 19, 2022 3:59 pm
Widzę że jednak trzeba ciebie trochę naprostować.
Naprostować to Ty sobie możesz banany w Biedronce jeśli wydają Ci się zbyt zakrzywione :) Reszty nawet nie czytam bo na pewno nie ma tam nic mądrego.

Awatar użytkownika
IssSt
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 05, 2022 12:43 pm
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: IssSt » ndz cze 19, 2022 4:51 pm

Archerito pisze:
ndz cze 19, 2022 4:43 pm
IssSt pisze:
ndz cze 19, 2022 3:59 pm
Widzę że jednak trzeba ciebie trochę naprostować.
Naprostować to Ty sobie możesz banany w Biedronce jeśli wydają Ci się zbyt zakrzywione :) Reszty nawet nie czytam bo na pewno nie ma tam nic mądrego.
Można wywnioskować również że jesteś ignorantem. Jakby to powiedzieć takim typowym bucem.. Jeszcze zapomniałem napisać że twoje ego to sięga zenitu :) A jak wiadomo osoby które kozaczą w necie są xxxxx w świecie. Takie tam młodzieżowe przysłowie. No i po mału zaczynam odbiegać od tematu czyli tak właściwie dałem się wkręcić w tą twoją grę.. .

Herocky
Adept
Posty: 235
Rejestracja: pt kwie 16, 2021 4:03 pm
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: Herocky » ndz cze 19, 2022 11:51 pm

IssSt, jest taki piękny cytat, który aż sam się prosi, żeby go tu wstawić - "Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".
Bez odbioru!

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: Alexandrus888 » pn cze 20, 2022 11:24 am

IssSt, jasne, może napisać, ale nie w sposób roszczeniowy i na zasadzie "moja racja jest najmojsza".

10-50 tomów nie a lza drukować: koszty będą horrendarne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości