Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: Alzea » pt kwie 16, 2021 12:08 pm

Obrazek

Ale tak, dramy były już wcześniej i to nie wiem czy nie jeszcze ostrzejsze, po nich przez pewien czas się nie udzielał za bardzo, ale ostatnie seksistowskie dramy przywróciły go do życia. Tylko wtedy były usuwane, a teraz jest ten temat xD

Kameha#
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 18, 2021 7:33 pm
Status: Offline

Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Post autor: Kameha# » pt kwie 16, 2021 1:08 pm

Moje konto mam od lutego, więc nie jest ono specjalnie założone, żeby wyzywać czy prowokować Bakufo po prostu się nie udzielałem i prawdopodobnie nadal nie będę. Po prostu on coś we mnie ruszył, że postanowiłem się wtedy odezwać i byłem w pełni gotowy na karę. I ową karę również dostałem za moje słowa, ostrzeżenie. (Które tak samo Bakufo otrzymywał, ale się do nich nie stosował i wyleciał).

Awatar użytkownika
DeVeR
Posty: 50
Rejestracja: czw maja 16, 2019 11:25 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: DeVeR » ndz maja 09, 2021 12:40 am

Typowe martial arts mangi skupiające się tylko na tym #nikogo ponieważ, to wąska tematyka więc sprzedaż na pewno by była słaba, co mnie bardzo cieszy, bo mam gdzieś takie mangi gdzie bicie się jest głównym celem samym w sobie. Kengan moim zdaniem wieje nudą, ma beznadziejne postaci i fabularnie też niezachęcająco wypada.Rozumiem dlaczego lubisz tą serie, też bym pewnie się nią podniecał gdybym był boomerem.


Uważaj na słownictwo - by Madoka

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » ndz maja 09, 2021 1:02 am

DeVeR pisze:
ndz maja 09, 2021 12:40 am
Rozumiem dlaczego lubisz tą serie, też bym pewnie się nią podniecał gdybym był boomerem.
Czyli każda osoba interesująca się taką tematyką, a tym bardziej tą serią jest boomerem? Jeszcze może osoby czytające yaoi są chore psychicznie, a osoby czytające hentaie są zboczeńcami? Eh, nie ma to jak oceniane osoby, której się nie zna, tylko i wyłącznie z punktu widzenia serii jaką czyta :roll:

Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 643
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: MrOrochimaru » ndz maja 09, 2021 1:08 am

DeVeR pisze:
ndz maja 09, 2021 12:40 am
Typowe martial arts mangi skupiające się tylko na tym #nikogo ponieważ, to wąska tematyka więc sprzedaż na pewno by była słaba, co mnie bardzo cieszy, bo mam gdzieś takie mangi gdzie bicie się jest głównym celem samym w sobie. Kengan moim zdaniem wieje nudą, ma beznadziejne postaci i fabularnie też niezachęcająco wypada.Rozumiem dlaczego lubisz tą serie, też bym pewnie się nią podniecał gdybym był boomerem.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Monsterlight » ndz maja 09, 2021 2:06 am

O nie, ktoś obraził Kengan Ashurę 😱 Wyczuwam niekończącą się ścianę tekstu i/lub gównoburzę :|
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 643
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: MrOrochimaru » ndz maja 09, 2021 3:49 am

Liczę na Ciebie kesah

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: ociesek » ndz maja 09, 2021 7:26 am

Błagam... Czemu ten temat wraca szybciej niż bumerang...?

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: kesah » ndz maja 09, 2021 7:38 am

Monsterlight pisze:
ndz maja 09, 2021 2:06 am
O nie, ktoś obraził Kengan Ashurę 😱 Wyczuwam niekończącą się ścianę tekstu i/lub gównoburzę :|
Myślę, że szkoda komentować tamte wypociny... W sumie, to nawet nie wiem co znaczy być tym "boomerem" ;) to chyba jakiś dziecięcy internetowy slang. Ja tu widzę zwykłego ignornata jaki dyskredytuje coś o czym pewnie nie ma pojęcia, bo sugerując się jego nastawieniem, to wątpię by w ogóle z Kenganem się zapoznał, jak już, to tylko częściowo. To tak jak ja np. nie lubię shoujo i yaoi, ale nie będę cisnął po zwolennikach tego gatunku, że są takie i owakie, jedynie stwierdzę co najwyżej, że tego obecnie jest u nas na rynku przesyt. Trudno mi by było się wypowiadać o czymś co mnie nie interesuje i odpycha, na temat czegoś mam ograniczone pojęcie lub żadne a tu mam wrażenie, że DeVeR w swój sposób próbuje przekazać, że jego zdaniem inne serie powinne być wydane w pierwszej kolejności, tylko nie wiem dlaczego przy tym obraża inną serię, która na pewno do słabych nie należy, zarówno fabularnie, jeśli chodzi o postacie, prezentacje walk i świetny styl artystyczny. Ja przykładowo nie mam zamiaru pluć na tytuły jakie on podał, bo większość z nich bym sam chętnie kupił. Tyle, że zaznaczam, tego typu mang jaki i mang sportowych, po prostu u nas na rynku nie ma a gdy dowiedziałem się, że Dango wkrótce zapowie kolejne romansidło jakich ostatnio pełno, to się trochę załamałem... Ale w sumie Dango to chyba głównie takie serie wydaje.
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 621
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Tequilka » pn maja 10, 2021 10:49 am

Co tu się zadziało? xD "Nie lubię jakiegoś gatunku mangi, więc wszystkie inne w tej tematyce to syf" - co to za ograniczone myślenie?
Ja sama nie przepadam za mechami, ale Code Geass i Eureka Seven uważam za świetne tytuły... To, że nie podoba Ci się jakiś nurt przewodni, nie oznacza, że sama seria nie będzie broniła się czymś innym - bohaterowie, kreacja świata, humor, zwroty akcji itp... W każdym gatunku jest jakaś perełka.
"Boomer"? śmiechłam.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1314
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Sebek » pn maja 10, 2021 11:02 am

Tequilka pisze:
pn maja 10, 2021 10:49 am
Co tu się zadziało? xD "Nie lubię jakiegoś gatunku mangi, więc wszystkie inne w tej tematyce to syf" - co to za ograniczone myślenie?
To raczej byla proba sprowokowania, ktora moglaby spowodowac ostrzezenie, czy tez bana. Masz racje, co do tego, ze kazdy gatunek, czy podgatunek ma swoje perelki warte uwagi. Poza tym nikt nikogo nie zmusza do ich poznania, wiec nie wiem w czym problem. Forum jest od wyrazania swojego zdania, ale wszystko ma swoje granice.
Obrazek

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: kesah » śr cze 09, 2021 8:05 pm

nie dla mnie oczywiście, cały czas mamy rok z pod znaku romansu i homo, no ale liczę jednak, że ktoś poza napalonymi kobitami pracuje w tych wydawnictwach i wyda coś dla innej grupy odbiorców, bo takowe tytuły w tym roku idzie policzyć na palcach jednej ręki a rąk by zabrakło na tytuły dla dziewczyn. Oke... Idę, bo zaraz gównoburza będzie ;)
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » śr cze 09, 2021 8:12 pm

Widzę, że ktoś dalej ma ból pupy o wszystko :lol:

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: yikkimy » śr cze 09, 2021 8:34 pm

kesah pisze:
śr cze 09, 2021 8:05 pm
nie dla mnie oczywiście, cały czas mamy rok z pod znaku romansu i homo, no ale liczę jednak, że ktoś poza napalonymi kobitami pracuje w tych wydawnictwach i wyda coś dla innej grupy odbiorców, bo takowe tytuły w tym roku idzie policzyć na palcach jednej ręki a rąk by zabrakło na tytuły dla dziewczyn. Oke... Idę, bo zaraz gównoburza będzie
Wiesz, ze zawsze możesz założyć własne wydawnictwo? Ten tekst "Ktoś poza napalonymi kobitami pracuje w tych wydawnictwach" już nie skomentuję.

Xenonn123
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pt lut 07, 2020 7:56 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Xenonn123 » śr cze 09, 2021 8:54 pm

yikkimy pisze:
śr cze 09, 2021 8:34 pm
kesah pisze:
śr cze 09, 2021 8:05 pm
nie dla mnie oczywiście, cały czas mamy rok z pod znaku romansu i homo, no ale liczę jednak, że ktoś poza napalonymi kobitami pracuje w tych wydawnictwach i wyda coś dla innej grupy odbiorców, bo takowe tytuły w tym roku idzie policzyć na palcach jednej ręki a rąk by zabrakło na tytuły dla dziewczyn. Oke... Idę, bo zaraz gównoburza będzie
Wiesz, ze zawsze możesz założyć własne wydawnictwo? Ten tekst "Ktoś poza napalonymi kobitami pracuje w tych wydawnictwach" już nie skomentuję.
A dla mnie ten tekst o "napalonych kobietach" podchodzi już pod ostrzeżenie :)

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Kocurzyca » śr cze 09, 2021 9:00 pm

Ja również byłabym zadowolona jakby kesah zaczął sobie darować te teksty które chyba mają balansować na granicy seksizmu a tak naprawdę są zbędne i nieprzyjemne.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » śr cze 09, 2021 10:03 pm

Kocurzyca pisze:
śr cze 09, 2021 9:00 pm
Ja również byłabym zadowolona jakby kesah zaczął sobie darować te teksty które chyba mają balansować na granicy seksizmu a tak naprawdę są zbędne i nieprzyjemne.
+1 Dziwię się, że jeszcze ostrzeżenia nie dostał.

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: kesah » śr cze 09, 2021 11:06 pm

Yuriko pisze:
śr cze 09, 2021 10:03 pm
Kocurzyca pisze:
śr cze 09, 2021 9:00 pm
Ja również byłabym zadowolona jakby kesah zaczął sobie darować te teksty które chyba mają balansować na granicy seksizmu a tak naprawdę są zbędne i nieprzyjemne.
+1 Dziwię się, że jeszcze ostrzeżenia nie dostał.
Ja też. Skandal. Jak można określać kobiety "napalonymi" bo czytają/wydają romanse i o związkach homoseksualnych. Bana bym mu dał... Co za cham.. Jeszcze zacznie wyzywać ludzi z wydawnictwa Akuma od nimfomanów, bo Hentai wydają... Skąd on się urwał

Swoją drogą, tyle tego ostatnio zapowiedziano, że się zastanawiam dziewczyny skąd wy hajsy weźmiecie na te wszystkie zapowiadane romanse i yaoi. No, ale dobrze, że chociaż jedna grupa docelowa ma w czym wybierać.
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Monsterlight » czw cze 10, 2021 1:12 am

Kesah, naprawdę przy każdej zapowiedzi musisz płakać, bo nie zapowiedzieli czegoś dla ciebie? Serio idź i się przerzuć na mangi anglojęzyczne czy jakie tam chcesz, na pewno będziesz miał większy wybór, a my nie będziemy musieli znosić twoich gorzkich żalów i głupich tekstów.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

nowe mangi waneko

Post autor: Yuriko » czw cze 10, 2021 1:41 am

kesah pisze:
śr cze 09, 2021 11:06 pm
Jak można określać kobiety "napalonymi" bo czytają/wydają romanse i o związkach homoseksualnych.
Czy ty uważasz, że dziewczyny są napalone, bo czytają yaoi i romanse? :lol: Śmiechłam mocno.

Ale tak szczerze, to fajnie jakbyś przestał pisać takie chamskie i nieprzyjemne komentarze. Oszczędziłbyś sobie tego pośmiewiska i nie byłoby dram, o które tak często prosisz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości