Gdy maść na bolący tyłek nie pomaga...

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Canis » pn cze 27, 2022 8:02 pm

Niewinny pisze:
pn cze 27, 2022 6:47 pm
nie zrobiłem tego, bo wypowiedź odnosiła się do tego, do czego przez cały wątek nawiązywał
Co nadal nie uzasadnia braku kultury. Madoka słusznie zareagowała.
Niewinny pisze:
pn cze 27, 2022 6:47 pm
chciałem po prostu podkreślić kuriozum sytuacji
Zostałeś poproszony o zmianę treści posta, odmówiłeś. To nie kuriozum, a następstwo twoich działań.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Madoka » wt cze 28, 2022 4:45 am

Ujmę to tak, jeśli pisze do mnie użytkownik, który pisze że czuje się prowokowany postem a ty na moją prośbę odnosisz się w ten sposób
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Madoka » wt cze 28, 2022 4:50 am

"Nikogo w poście nie prowokuje i może lepiej skup się na tym kolesiu, bo na dobrą sprawę jeśli tak się czepiać wypowiedzi i co podlega pod obrazę lub prowokacje, to powinnaś mu dać bana a nie traktować na równi z tymi jakich prowokował do dyskusji i jednocześnie obrażał. Ja w swojej wypowiedzi nikogo nie obrażam ani nie prowokuje, patrząc, że owy koleś w każdym poście właściwie do mnie pije. Chcesz, to możesz mi dać ostrzeżenie aczkolwiek nigdzie tam nie łamie punktu regulaminu."

To cytat z twojej wiadomości z priva. Chciałeś to dostałeś. A bana dostałeś bo temat do dodrukow to temat do dodruków a nie miejsce na twoje żale jak to zła moderacja wlepiła ci ostrzeżenie.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Herocky
Adept
Posty: 235
Rejestracja: pt kwie 16, 2021 4:03 pm
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Herocky » wt cze 28, 2022 12:55 pm

Tutaj właściwie mógłbym się zgodzić z Kesahem/Niewinnym co do niekonsekwencji i niesłusznych działań Madoki, bo sam miałem dokładnie rok temu (nie)przyjemność z owym moderatorem. Choć w moim przypadku wyszło jeszcze o tyle zabawnie, że mimo iż to ja zgłaszałem toksycznego forumowicza i pisałem do niego, żeby się do mnie więcej nie odzywał, to na koniec w nagrodę od Madoki otrzymałem 2 osty... z powodów, które nie miały tak naprawdę kompletnie racji bytu. Dlatego z jednej strony cieszy mnie to, że wyszedł kolejny taki przypadek na światło dzienne, a z drugiej wkurza, że kolejna osoba została tak niesprawiedliwie potraktowana przez tego samego moda.

I jasne, wiem, że Kesah święty nie jest, ale w tym przypadku Archerito ewidentnie wzniecał ogień i stosował pasywno agresywną mowę w stosunku do każdego kto mu się napatoczył.


Z góry przepraszam za off-top.
Bez odbioru!

Awatar użytkownika
Tomek
Wtajemniczony
Posty: 619
Rejestracja: pn lip 09, 2007 5:23 pm
Status: Offline

Dodruki - temat ogólny

Post autor: Tomek » wt cze 28, 2022 6:21 pm

Nie ma co się martwić off-topem, wszyscy mają go gdzieś :D
Madoka pisze:
pn cze 20, 2022 2:22 pm
Kesah raczej już ci nie odpisze.
Alexandrus888 pisze:
pn cze 20, 2022 2:30 pm
Dostał permantnego bana?

Jak dla mnie problemem moderowania tego forum jest brak tematu / dzienniczka z którego dowiedzielibyśmy kto dostaje w danym momencie ostrzeżenia, dokładnie za co (punkt regulaminu). Wszystko dzieje się przez privy, potem dochodzą niedomówienia, iskry nie wiadomo o co i w końcu bany wyglądające jak kaprysy dnia moderacji.

Potem czytam tego typu komentarze niepisane nawet czerwonym fontem:
Madoka pisze:
ndz cze 19, 2022 7:16 pm
Za dalsze wycieczki osobiste będą leciały następne osty.
I zastanawiam się, o jakich wcześniejszych ostach chodzi? Kto dostał te ostrzeżenia? Wychodzi taka wolna Amerykanka ze strony administracji, a użytkownicy nie wiedzą, czy kurz osiada, czy dalej jest w ruchu :lol:

Może moderacja zacznie od pełnej przejrzystości, a potem daje bany i ostrzeżenia sfrustrowanym niezdrową, niejasną atmosferą użytkownikom.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości