Plebiscyt'20. Dyskusja

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Plebiscyt'20. Dyskusja

Post autor: kesah » czw lut 11, 2021 12:24 pm

Cóż, ja byłem tym frajerem który myślał, że Grand Blue to manga częściowo o sporcie i w sumie dobrze się zapowiadało, noobek jaki chciał zostać nurkiem a nawet nie umiał pływać, wydawało się, świetny motyw by rozwijać fabułę w tym kierunku, gdzie też pokazane by były głębiny oceanu. Ogólnie może nie traktowałem mangi jako jakiś sportowy tytuł, co motyw nurkowania mnie zaintrygował, świat podwodny... a tu jest co najwyżej świat wódy. Nawet jakbym miał traktować mangę jako komedię, to ten typ humoru kompletnie do mnie nie trafia. Co może być jeszcze przynętą na tą mangę, to może ecchi... Ale tu więcej prężących się nago facetów niż kobiet...

Film "Siła i Honor" z Cubą Gooding Jr. - To jeden z moich ulubionych filmów i najlepszy z motywem nurkowania, chciałbym coś na takim poziomie zobaczyć jako mangę a nie takie coś co mamy w Grand Blue... :roll:
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'20. Dyskusja

Post autor: Kocurzyca » czw lut 11, 2021 5:56 pm

Prężący się nago faceci to przecież też fanserwis ;) tylko dla kobiet i części panów. Aczkolwiek nie nazwałabym "męskiego fanserwisu" w Grand Blue szczególnie pociągającym, więc nawet tej reguły nie spełnia :P
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Elaine
Adept
Posty: 148
Rejestracja: śr gru 19, 2018 8:38 pm
Lokalizacja: Polska
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'20. Dyskusja

Post autor: Elaine » czw lut 11, 2021 8:55 pm

Co do wyników: jestem jedynie zaskoczona Grand Blue. No ale najwidoczniej trochę się dało złapać na tę zajawkę o nurkowaniu :lol:

Przedstawienie wyników to czysty majstersztyk. Najbardziej rozśmieszyła mnie grafika do dramy :lol:
Avatar: picrew.me

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'20. Dyskusja

Post autor: usagisensei » pt lut 12, 2021 9:12 am

kesah pisze:
czw lut 11, 2021 12:24 pm
Cóż, ja byłem tym frajerem który myślał, że Grand Blue to manga częściowo o sporcie (...) Co może być jeszcze przynętą na tą mangę, to może ecchi... Ale tu więcej prężących się nago facetów niż kobiet...
Na przyszłość radzę zerknąć na anime jeśli seria takowe ma, aby przekonać się czy seria faktycznie może podejsć. Grand Blue ma i było jeszcze przed wyjsciem tytułu u nas więc można było sprawdzić "co to i z czym się je".

A co do wyników: same w sobie już od jakiegoś czasu mało mnie interesują bo jie czytam na bierząco niemal nic (ino zakończone serie), ale sposob ich przedstawienia to istny majstersztyk! Także w tej kwestii pochwały i uznania i odemnie. :)
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości