Plebiscyt'22. Dyskusja

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
Desponia
Adept
Posty: 135
Rejestracja: pt gru 30, 2022 4:46 pm
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: Desponia » wt lut 21, 2023 9:53 pm

Gryzoniak pisze:
wt lut 21, 2023 6:38 pm
Dziwi też drugie miejsce JG, prawie pierwsze. Biorąc pod uwagę politykę wydawnictwa co do cen i opóźnień + "wymówki". No ale bronią się tytułami.
Też mnie bardzo zdziwiła wysoka pozycja Studia JG. Patrząc na wieczne opóźnienia i czytając ich tłumaczenia, zupełnie nie mam poczucia, że jako klient jestem traktowana poważnie.

Co ciekawe, mam pod tym względem o wiele więcej wyrozumiałości do Dango. Zestaw "przewinień" mają zasadniczo podobny, ale jakoś tam mam wrażenie, że są w swoich wymówkach bardziej autentyczni. Nawet w to, że zapomnieli wysłać do druku jedną ze swoich mang wydaje mi się prawdopodobne i pod pewnymi względami zrozumiałe, bo miałam do czynienia z podobnymi przypadkami w pracy.

Awatar użytkownika
Just
Adept
Posty: 157
Rejestracja: pt mar 12, 2021 12:54 pm
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: Just » śr lut 22, 2023 12:30 am

Po prostu nadal jest sporo osób, które nadal nabierają się na ten sztuczny "staramy się jak możemy" PR, bo trzeba się dosyć mocno się tym interesować by zauważyć, że sjg zawsze albo kłamie albo nie mówi do końca prawdy przemilczając niewygodne fakty. Druga sprawa, że sjg w przeciwieństwie do Dango ma kilka naprawdę fajnych tytułów w ofercie nad czym strasznie ubolewam, że to akurat oni dostali licencję.

Herocky
Adept
Posty: 235
Rejestracja: pt kwie 16, 2021 4:03 pm
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: Herocky » śr lut 22, 2023 11:25 am

Desponia pisze:
wt lut 21, 2023 9:53 pm
Gryzoniak pisze:
wt lut 21, 2023 6:38 pm
Dziwi też drugie miejsce JG, prawie pierwsze. Biorąc pod uwagę politykę wydawnictwa co do cen i opóźnień + "wymówki". No ale bronią się tytułami.
Też mnie bardzo zdziwiła wysoka pozycja Studia JG. Patrząc na wieczne opóźnienia i czytając ich tłumaczenia, zupełnie nie mam poczucia, że jako klient jestem traktowana poważnie.
Wydaje mi się, że znaczna część forum typowała wydawców przez pryzmat samych ich tytułów, a nie tego jak dane wydawnictwo traktuje swoich klientów. W takim przypadku ten ranking ma jako taki sens i jestem w stanie zrozumieć czemu SJG zajęło takie wysokie miejsce, ale tylko i wyłącznie w przypadku samych tytułów, bo patrząc na wszystkie inne aspekty, to zdecydowanie wydawnictwo to nie zasługuje na podium.
Bez odbioru!

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: Ame » sob lut 25, 2023 10:55 pm

Just pisze:
śr lut 22, 2023 12:30 am
Po prostu nadal jest sporo osób, które nadal nabierają się na ten sztuczny "staramy się jak możemy" PR
Nieprawda. Po prostu nie mogę dać ich niżej, bo mają zbyt dużo serii, które lubię.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: Akiho » ndz lut 26, 2023 12:13 pm

Ame pisze:
sob lut 25, 2023 10:55 pm
Just pisze: ↑22 lut 2023, 00:30
Po prostu nadal jest sporo osób, które nadal nabierają się na ten sztuczny "staramy się jak możemy" PR
Nieprawda. Po prostu nie mogę dać ich niżej, bo mają zbyt dużo serii, które lubię.
Lubimyczytać MyDramaList MyAnimeList

Również głosowałam po ilości serii jakie od nich zbierałam w przeciwieństwie do innych wydawnictw, niestety ale JG wydaje dużo więcej serii niż inne wydawnictwa które trafiają w mój gust. Co do ich PR... To już każdy wie jak jest, więc pozostawię bez komentarza
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: DarkNighty » pt sty 05, 2024 4:14 pm

Będzie w tym roku plebiscyt? :mysli:

Canis, nie zapomniałeś o nas, prawda? Jak to tak 2024 rok bez Twoich grafik z podsumowaniami? :lol:
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2876
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: Canis » pt sty 05, 2024 6:06 pm

Przepraszam, ale w tym roku nie dam rady. :cry: Miałem tyle zajęć, że nie miałem nawet czasu o tym pomyśleć.
Jeśli ktoś chciałby się tego podjąć, to oczywiście odstępuję prawo do organizacji plebiscytu. Przepraszam, że wcześniej o tym nie napisałem.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Plebiscyt'22. Dyskusja

Post autor: Alexandrus888 » pt sty 05, 2024 6:48 pm

D: A chociaż zrobisz grafiki jak dostaniesz w rękę wyniki? :pray:
W sumie mogę spróbować ogarnąć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości