Puella Magi Madoka Magica: The different story # 3

Dział do dyskusji na temat pierwszego off-spina Madoki przez nas wydanego, formy wydania, tłumaczenia, dlaszych losów serii, itp, itd, ipn, etc.
Nozomi
Posty: 97
Rejestracja: pt lis 30, 2012 3:01 pm
Status: Offline

Puella Magi Madoka Magica: The different story # 3

Post autor: Nozomi » wt sie 05, 2014 2:08 pm

Obrazek
większy rozmiar
Planowana premiera to 3 września 2014.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » wt sie 05, 2014 7:30 pm

Okleiłabym sobie pokój tymi obwolutami. Podoba mi się i kreska, i kolorystyka. :) Mam nadzieję, że treść też w porządku (tej historii jeszcze nie zaczęłam).

Nozomi
Posty: 97
Rejestracja: pt lis 30, 2012 3:01 pm
Status: Offline

Post autor: Nozomi » śr sie 06, 2014 11:31 am

Zastanawia mnie, czy po tym Waneko planuje wydać więcej mang z tego uniwersum.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr sie 06, 2014 11:34 am

Zobaczymy jak będzie wyglądała sprzedaż - na razie mamy tylko w miarę pełne dane z 1 tomu i wygląda to dosyć bardzo obiecująco, ale nie samym 1 tomem człowiek żyje :) Szanse na Rebeliona czy inne Oriko czy Kazumi oceniałbym więc na nie takie znowu małe :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr sie 06, 2014 4:47 pm

Wrzesień... hm biorąc pod uwagę kalendarz wydawniczy to może w październiku uda się to zamówić xD
Aw moglibyście pomyśleć o foliowaniu mang ^^ wtedy empik wchodziłby w grę i mógłbym kupować na bieżąco mangi a nie czekać pól roku na kolejną paczkę xD

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » śr sie 06, 2014 5:00 pm

@Grey z tego co kojarzę gdzieś w komentarzach też ktoś się o to upomniał, ale jednak foliowanie kosztuje ;x
Ja bym była za wydaniem Rebeliona! Czyli kontynuacji Madoki w formie filmu, który powstał pod koniec 2013 roku i dostał mangę, z tego co kojarzę także 3 tomową :)) Fajnie by było ;o;

Tak btw. będziecie dodawać jakiś plakat albo coś do przedpłaty tego tomiku? :3 Skusiłabym się ;D

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr sie 06, 2014 5:23 pm

psiak200, kurier też kosztuje^^ ;) wolałbym dopłacić za folię i móc kupić w normalnym sklepie/empiku kiedy jestem akurat w okolicy xD

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw sie 07, 2014 2:21 pm

@Grey na przedpłatach oszczędzasz dwa złote (y) ale w sumie masz rację, w empiku traktują mangi jak jakieś kurde co nie wiadomo co ;x u mnie w empiku leżał pognieciony cały rock na szóstkę a zwłaszcza obwoluta i się nie dziwię, że nikt nie kupuje, i potem leży a potem potem poootem odsyłają chyba do wydawnictwa pewnie?
Ale to nie znaczy, że foliowanie mang załatwi sprawę, bo każdy człowiek jak nie będzie nikt patrzał może sobie otworzyć folię. W moim empiku anothera widziałam bez folii - a z tego co wiem wydawali go z folią.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt sie 08, 2014 8:37 am

Osobiście wolałbym "Homura's Revenge", bo "Rebelion", acz dobry, to nadal tylko powtórka filmu, bez jego efektownych, jakby nie patrzeć, efektów wizualnych. "Oriko" też byłaby przyjemna, bo tam Mami miejscami nieźle kozaczy.

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pt sie 08, 2014 10:55 am

Ja najchętniej zakupiłabym Rebellion Story, kinówka bardzo mi się podobała, i chętnie bym do niej wróciła w papierowej wersji :D Oriko jeszcze nie czytałam, ale ma dwa tomy, no i wiele słyszałam już o słynnych pojedynkach Mami, więc też bym pewnie zakupiła. Kazumi w ogóle mi się nie podobała, przeczytałam kilka chapterów i nie miałam ochoty na więcej. Reszty spinn-offów nie czytałam, ale chętnie zapoznałabym się kiedyś z czymś nowym :3

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » pt sie 08, 2014 11:44 am

A ja powiem tak, że cokolwiek byście wydali z puelli to bym kupiła ;)

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt sie 08, 2014 12:12 pm

psiak200 pisze:A ja powiem tak, że cokolwiek byście wydali z puelli to bym kupiła ;)
Poza Kazumi :P

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt sie 08, 2014 1:52 pm

Grey pisze:
psiak200 pisze:A ja powiem tak, że cokolwiek byście wydali z puelli to bym kupiła ;)
Poza Kazumi :P
Nawet "Codzienne życie Mami Tomoe" albo "Witamy w Kawiarence Grief Seed"?

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt sie 08, 2014 2:35 pm

Nie jestem zwolennikiem 4com więc za Kawiarenkę podziękuję :P a o Codziennym życiu nie wiem nic. Jednakże jeśli Waneko kiedyś to wyda why not, spróbuję.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » pt sie 08, 2014 7:48 pm

GrisznakIW pisze: Nawet "Codzienne życie Mami Tomoe" albo "Witamy w Kawiarence Grief Seed"?
Bardzo lubię Puellę więc czemu nie ;)

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » sob sie 09, 2014 10:48 am

No proszę Cię... "Codzienne życie Mami Tomoe" kupił bym nawet przed Rebelionem.

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » sob sie 09, 2014 12:41 pm

Ja się zastanawiam kiedy się dowiemy o wynikach sprzedaży DS, jeszcze w tym roku, czy dopiero w przyszłym? Ale co by nie wyszło (może poza Kazumi) to myślę że i tak bym kupiła, bo jestem wielką fanką tego uniwersum :3

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob sie 09, 2014 1:40 pm

Przeprowadźmy wielką akcję w stylu: Chcemy Oriko! xD

kasiak
Status: Offline

Post autor: kasiak » ndz sie 10, 2014 12:33 pm

Jeżeli chodzi o inne mangi z uniwersum Madoki, to kupiłabym wszystkie, czego Waneko by nie wydało. Najbardziej chciałabym Rebellion Story i Oriko, ale myślę że gdyby wyszła kiedyś Kazumi to też bym kupiła. W końcu to tylko 5 tomów, i chętnie bym zakupiła papierową wersję :3

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz sie 10, 2014 12:38 pm

Chrno pisze:
No proszę Cię... "Codzienne życie Mami Tomoe" kupił bym nawet przed Rebelionem.
Biorąc pod uwagę, że ta manga to bardziej josei (codzienne życie dziewczyny po 30...), pasowałoby to nawet nieźle do obecnego Waneko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Puella Magi Madoka Magica: The Different Story"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości