Ayako

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ayako

Post autor: Meliona » wt cze 11, 2019 6:16 pm

Hmm albo nie było nigdzie tematu o tej mandze Tezuki, albo ja źle szukałam.

Jakie to było wciągające! Odrywanie się od czytania było dla mnie naprawdę trudne, ale to za długa manga, bym wciągnęła ją na raz. Szczególnie, że ma ładne rysunki, więc musiałam spędzić trochę czasu na ich podziwianiu.
Historia opowiada o tym, jak jedna zbrodnia prowadzi do kolejnej i kolejnej. Przekonująco wyszły zachowania bohaterów, totalnie jestem w stanie uwierzyć, że taka historia mogłaby wydarzyć się naprawdę. Fani klimatu serialu Fargo albo nawet filmu Pokój (z Brie Larson) powinni być zadowoleni. Nie ma zbędnych scen w tej mandze, jest tylko samo "mięso". Postaci jest trochę, ale każda rysowana jest na tyle charakterystycznie, że nie miałam problemów z ich rozpoznawaniem. Zakończenie... było... dziwne. Nie zepsuło całej mangi, ani też nie było jakoś satysfakcjonujące.
Mam wrażenie, że Josef Fritzl czytał tę mangę :|
Obrazek

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Ayako

Post autor: ociesek » wt cze 11, 2019 7:23 pm

Meliona pisze:
wt cze 11, 2019 6:16 pm
Przekonująco wyszły zachowania bohaterów, totalnie jestem w stanie uwierzyć, że taka historia mogłaby wydarzyć się naprawdę.
Zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę kulturę Japonii, a już szczególnie z tamtych lat. Zastanawiam się, ile rodzin miało podobne problemy.

parvati
Posty: 72
Rejestracja: śr mar 13, 2013 8:31 pm
Status: Offline

Ayako

Post autor: parvati » pt paź 11, 2019 5:20 pm

Jak tam sprawa z ilością tomów - dużo ich jeszcze zostało? Ciągle liczę na jakąś promocję, ale zauważyłam, że Ayako poznikało ostatnio z niektórych sklepów internetowych i nie wiem czy się pospieszyć :mysli:

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1308
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Ayako

Post autor: Sebek » pt paź 11, 2019 5:36 pm

parvati pisze:
pt paź 11, 2019 5:20 pm
Jak tam sprawa z ilością tomów - dużo ich jeszcze zostało? Ciągle liczę na jakąś promocję, ale zauważyłam, że Ayako poznikało ostatnio z niektórych sklepów internetowych i nie wiem czy się pospieszyć :mysli:
Na Twoim miejscu bym sie spieszyl. Ta pozycja wyszla jako exclusiv, wiec obstawiam, ze naklad nie byl duzy, a jak sam wiesz, u Waneko nie ma co liczyc na dodruki - zatem teraz, albo nigdy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ayako

Post autor: Meliona » pt paź 11, 2019 6:52 pm

Do Adolfów szybko zniknęło ze sklepów (a przynajmniej tom pierwszy), więc lepiej kup jak najszybciej, by później nie żałować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Ayako

Post autor: Bukafo » pt paź 11, 2019 7:45 pm

parvati pisze:
pt paź 11, 2019 5:20 pm
nie wiem czy się pospieszyć
Nie wiesz, czy może nie chcesz? Kup, żeby potem nie żałować.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości