Cycuszkowe pogaduszki

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Cycuszkowe pogaduszki

Post autor: Yuriko » czw maja 12, 2022 5:53 pm

Obrazek
Sakurada jest fotografem, którego głównym zadaniem są sesje zdjęciowe dla idolek. Nikt jednak nie wie o jego wyjątkowej umiejętności, którą posiada od zawsze. Otóż Sakurada słyszy głosy piersi! Czasem ta umiejętność pomaga mu w pracy, jednak zazwyczaj bardzo przeszkadza w życiu osobistym… zwłaszcza jeśli piersi maja inną osobowość niż ich właścicielka! Udajmy się w podróż z tym niezwykłym człowiekiem i poznajmy myśli i osobowości różnych piersi (nie tylko tych idolkowych)!

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Cycuszkowe pogaduszki

Post autor: Gotenks » śr lip 20, 2022 12:32 pm

Czytał to ktoś? Bo z jednej strony JW to inwestycja, ale opis jest taki, że na trzeźwo nie bardzo bym się brał za czytanie :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Cycuszkowe pogaduszki

Post autor: Canis » śr lip 20, 2022 1:11 pm

Ja przeczytałem i nawet jest ok. Humor nie za lotny, ale ma przebłyski. Postacie kobiece ładnie narysowane i pomimo obfitości natury, biusty wypadają naturalnie. Przeważają tu melony, arbuzów (całe szczęście) nie ma. Jest też fabuła, prosta bo prosta, ale jest. Ode mnie 6/10, miło się czytało.

Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 640
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

Cycuszkowe pogaduszki

Post autor: MrOrochimaru » śr lip 20, 2022 1:25 pm

Również przeczytałem i manga była średnia, większość to fanservis z cyckami i dziewczynami w dziwnych pozycjach. Również 6/10 według mnie.

Awatar użytkownika
Lukardis
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 12, 2021 1:23 pm
Status: Offline

Cycuszkowe pogaduszki

Post autor: Lukardis » sob lip 23, 2022 10:58 am

Też czytałam, wrażenia średnie i humor taki momentami na granicy żenady, ale jednak czyta się dość dobrze. No i co ciekawe, historia zasadniczo była dla mnie dość wzruszająca xD

PriestSadok
Posty: 20
Rejestracja: czw gru 13, 2018 4:24 pm
Status: Offline

Cycuszkowe pogaduszki

Post autor: PriestSadok » śr wrz 14, 2022 9:51 am

Jak ktoś poszukuje głębokiej fabuly to niech sobie odpuści. Tutaj fabuły tak naprawdę nie ma. Lekko zarysowana historia osoby, która słyszy cycki i z tego powodu ma problemy miłosne. Kreska bardzo ładna. Jak wynika z tytułu jest manga o cyckach. Więc jeśli komuś się niepodoba etapowanie nimi, a ciągle je widzimy, zresztą nie ma się co dziwić bo istotą tej mangi jest żeby cycki były na pierwszym tle, co się dzieje, to niech nie kupuje. Kupiłem z ciekawości nie licząc na lotną fabułę ale na przyjemną i lekką dla oka historię, co tutaj mamy, a także dla cycków. Jestem zadowolony. Spodziewałem się, ze nagość i cycki będą częściej pokazywane, niestety zawiodłem się, ale nie mam z tym problemu. Idealna manga na odprężenie po cięzki dniu kiedy człowiek chce się odmóżdźyć. Nie jest to niestety hentai ale jestem zadowolony z zakupu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości