Barwa twoich ust

Dział dotyczący wydawanych przez nas jednotomówek i łączonych dwutomówek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Barwa twoich ust

Post autor: Yuriko » pn wrz 19, 2022 9:50 pm

Obrazek
Premiera 27 października.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Barwa twoich ust

Post autor: ninna » pn lis 14, 2022 10:27 pm

Prosta, przewidywalna historia o miłości, jednak nie była to dla mnie wada. Manga bardzo mi się podobała, czytało się świetnie. Nie ma tu wielkich dram, tragedii i zbędnego "kombinowania". Można się domyślić zakończenia ale nie ujmuje to mandze w żaden sposób. Lubię od czasu do czasu przeczytać coś takiego. Bohaterowie są sympatyczni i szybko zdają sobie sprawę z własnych uczuć, nie krążą wokół siebie. Tworzą fajną parę i można im kibicować. Rozumieją, że nie są do siebie "przyrośnięci", tylko mogą realizować swoje marzenia. Na pewno będę do tej mangi wracać. Kreska też bardzo mi się podoba, jest tu wiele kadrów, na których można zawiesić wzrok na dłużej.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Barwa twoich ust

Post autor: Angu » ndz lip 23, 2023 2:35 pm

Zgadzam się, prosta historia o miłości. Mamy pana idealnego (choć ze swoimi rozterkami) oraz zamkniętą w sobie dziewczynę. On najpierw pomaga jej, następnie ona jemu. Nic odkrywczego, czy oryginalnego. Manga z rzędu przeciętnych, czyta się szybko, lektura nie denerwuje, ponieważ bohaterowie nie są aż tak uparci by pozostać w swoich strefach i dają sobie pomóc. Choć w sumie jedna rzecz mnie irytowała
► Pokaż Spoiler

Warstwa graficzna ok, autorka ma wypracowany solidny warsztat.
Wydanie ok. Manga 2w1, w sumie około 370 stron. O grzbiet nie trzeba było się martwić podczas czytania, jest solidny, komiks dobrze się otwiera. Na minus brak wyczyszczonych krzaków na szyldach, budynkach itp.
Jak dla mnie "barwa twoich ust" to historia na raz, wątpię bym wróciła jeszcze kiedyś do lektury. Prędzej na OLX wystawie, by zrobić miejsce dla ciekawszych pozycji. Polecam tylko fanom shojek.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jednotomówki Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości