Mirai Nikki

Dział poświęcony wszystkiemu temu, co związane w ten czy inny sposób z tą mangą
Zablokowany

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce, zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak.
69
49%
Nie.
50
35%
Może.
23
16%
 
Liczba głosów: 142

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » pn mar 03, 2014 1:28 pm

Muszę przyznać, że do tej pory z głosem się wahałam, bo... anime było ok, ale w sumie nic więcej (mangi nie tykałam, ale dla samego Akise uważałam, że mogę kupić ;) ). Ale teraz muszę przyznać, że po przeczytaniu tych dyskusji, to jednak rezygnuję - aż mi się przypomniało, jak się męczyłam przy tych ostatnich odcinkach, jak tłumiłam w sobie niechęć do dwójki głównych bohaterów, i tak dalej, i tak dalej. Ogólnie strasznie dużo tego wszystkiego jest wciśnięte w fabułę - jakaś magia, bogowie, tajemnice, przenoszenie się w czasie, mordowanie się i gwałcenie, wyznawanie sobie dozgonnej miłości i tak dalej. Jest wiele innych, lepszych mang, na które wolałabym przeznaczyć kasę.

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » wt mar 04, 2014 4:57 pm

maurycy pisze:dla samego Akise uważałam, że mogę kupić ;)
Dla wielu dziewczyn to ten bishounen był największą zaletą tego anime. :)
Dla mnie nie miał on żadnego znaczenia i równie dobrze mogłoby go w ogóle nie być.
maurycy pisze:jak tłumiłam w sobie niechęć do dwójki głównych bohaterów, i tak dalej, i tak dalej.
Dlaczego niechęć ? Uzasadnij ? Mnie główni bohaterowie (Kouichi i Misaki) w Another irytowali, że pod koniec nawet życzyłem im śmierci, ale nie w Mirai Nikki (no jedynie Amano w niektórych odcinkach).
maurycy pisze: Ogólnie strasznie dużo tego wszystkiego jest wciśnięte w fabułę - jakaś magia, bogowie, tajemnice, przenoszenie się w czasie, mordowanie się i gwałcenie, wyznawanie sobie dozgonnej miłości i tak dalej.
Właśnie wymieniłaś same zalety tego anime.
Taka różnorodność i urozmaicenie to coś świetnego.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » wt mar 04, 2014 4:59 pm

larso8op pisze:
maurycy pisze: Ogólnie strasznie dużo tego wszystkiego jest wciśnięte w fabułę - jakaś magia, bogowie, tajemnice, przenoszenie się w czasie, mordowanie się i gwałcenie, wyznawanie sobie dozgonnej miłości i tak dalej.
Właśnie wymieniłaś same zalety tego anime.
Taka różnorodność to coś świetnego.
Co jedynie świadczy o jednym: kwestia gustu i upodobań.

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » wt mar 04, 2014 5:07 pm

larso8op pisze: Taka różnorodność i urozmaicenie to coś świetnego.
Tak, świetne. Świetna droga do zrobienia dysonansu wielkiego jak Hąkąg.

up [-X

Zablokowany

Wróć do „"Pamiętnik Przyszłości"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości