Pamiętnik Przyszłości # 1

Dział poświęcony wszystkiemu temu, co związane w ten czy inny sposób z tą mangą
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Pamiętnik Przyszłości # 1

Post autor: Ame » czw paź 02, 2014 10:51 pm

Obrazek
Nie trzeba znać przyszłości aby wiedzieć, że ta manga będzie jednym z naszych hitów sprzedażowych :) .Obwoluta Pamiętnika Przyszłości (dopiero po jednej korekcie, więc teksty pewnie się trochę zmienią, kolory też będziemy dopracowywać), planowana premiera to 3 listopada 2014.

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » pn paź 20, 2014 9:12 pm

Aww <3 Kawaii > w < Miałam nie kupić ale przez obwoluta zachęca mnie do kupienie mangi. :D

Keiichi
Status: Offline

Post autor: Keiichi » pt paź 31, 2014 4:21 pm

Ile będzie ten tom miał stron?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt paź 31, 2014 4:52 pm

Około 212
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Keiichi
Status: Offline

Post autor: Keiichi » pt paź 31, 2014 6:02 pm

To fajnie :mrgreen:

Psychonauts
Status: Offline

Post autor: Psychonauts » wt lis 11, 2014 12:51 pm

Przeczytałem pierwszy tom i jak dla mnie jest ok. W sumie kupiłem spontanicznie razem z Berserkime. Dobrze się czytało, chociaż temat jest juz trochę oklepany ( tylko 1 osoba przetrwa reszta zginie), no ale zawsze jakaś ciekawosc jest kto zwycięży (i oby to nie był główny bohater lub jego koleżanka). Wszystkie onomatopeje wyczyszczone za co brawa dla waneko, bo mirai nikki#1 to jedyna manga od nich, którą posiadam. Czekam na kolejne tomy.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » sob lis 15, 2014 9:09 am

Wczoraj kupiłam i przeczytałam pierwszy tom :) Oglądałam anime, ale manga mi się strasznie spodobała, będę kupować :)

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » sob lis 15, 2014 11:21 am

Kupiłam i chociaż głupie to, a główna para bohaterów jest wkurzająca jak nie wiem, to jednak fajnie się czyta i chciałabym już kolejny tom.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn lis 17, 2014 3:03 pm

Opublikowaliśmy dziś na Tanuki recenzję 1 tomu "Pamiętnika Przyszłości".

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pamiętnik Przyszłości"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości