Durarara!! # 1

Temat dotyczący mangi Durarara!!
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt lut 17, 2015 11:16 am

Premiera była całkiem niedawno, więc trochę jeszcze zostało, zobaczymy jak będzie schodzić.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Darkling
Status: Offline

Post autor: Darkling » pt gru 25, 2015 1:53 pm

Yyy, co do Durarary to uważam, że anime zdecydowanie lepsze. Manga jest poprowadzona chaotycznie, wydarzenia niezbyt się ze sobą łączą, widać też błędy. Zdecydowanie daje się we znaki, że anime pełni ważniejszą rolę w Drrr'owym uniwersum.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pt gru 25, 2015 2:20 pm

Chyba podstawką jest nowelka, potem anime, a potem mangi. Tak mi się wydaje :) Ja tam mangę lubię, na swój sposób opowiada wydarzenia z anime z trochę innej perspektywy. Po za tym, anime na samym początku też jest mocna chaotyczna, dopiero gdzieś w środku zaczynamy dostrzegać logiczną całość, gdy w końcu przedstawione są historie każdej z postaci :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Darkling
Status: Offline

Post autor: Darkling » sob gru 26, 2015 4:20 pm

Nom, ale ja uważam, że właśnie ta pierwsza, nie do końca jasna połówka anime jest tu najlepsza. Poznawanie postaci, prezentowanie wydarzeń z ich perspektywy, to wszystko dodaje animcowi uroku :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Durarara!!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość