Durarara!! Saika # 1

Temat dotyczący mangi Durarara!!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Durarara!! Saika # 1

Post autor: Itachi Uchiha » pn wrz 07, 2015 3:39 pm

Obrazek
Premiera 6 pażdziernika 2015.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » wt wrz 08, 2015 3:08 am

Strasznie nie podoba mi się czcionka użyta do DRRR!! :/ ale tak bardzo bardzo. Jeśli to wyliczyć - okładka naprawdę śliczna. Ta seria ma ładniejsze okładki od poprzedniej
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn paź 12, 2015 5:16 pm

Ten, no, tak się złożyło, że w weekend byłam w Gdańsku i na dworcu głównym w Empiku DRRR nie było. Dzisiaj byłam w Wawie w Złotych i też nie było. A w tamtym tygodniu byłam w Jankach i też CISZA. Co jest? :P
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn paź 12, 2015 7:11 pm

Naama - w Empikach ma być od jutra (wg info o jutrzejszej dostawie od znajomej).

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt mar 11, 2016 3:19 pm

Długo zwlekałem z zakupem Saiki. Opowieść podstawowa podobała mi się ale pozostawiła po sobie nieokreślenie uczucie zniechęcenia.

Sam nie wiedziałem o czym ta kontynuacja ma być. Ale wreszcie się zmotywowałem i zakupiłem. Szczerze to bez rewelacji. Niby jest nasz blondynek i Celty, ale jakoś mnie nie porwało. Ta intryga taka sobie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Durarara!!"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości