No Game No Life - temat ogólny

Chcecie coś wiedzieć o tym tytule? Dowiecie się tutaj
arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pt sty 30, 2015 10:42 am

Oo, taki pech D: No ale trudno, pierwszy tom i tak kupię, w sumie i tak mam teraz sporo serii do zbierania więc nie narzekam. Faktycznie, nie zazdroszczę Waneko tych przyszłych pytań kiedy następny tom, nawet o taką Toradore ludzie się non stop pytają, a od dawna wiadomo że premiera na wiosnę. Życzę Waneko cierpliwości i wytrwałości w tym wypadku =)

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt sty 30, 2015 10:44 am

GrisznakIW pisze:No to bieda straszna. Gdyby to nie było Waneko to faktycznie liczyłbym na cień szansy na LN, ale w tym przypadku raczej w to nie wierzę.
Wiem, że od zawsze zarzekają się, że nigdy w ten rynek nie wejdą, no ale może jednak zmienili zdanie? ;)
Jakby na to nie patrzeć, trochę czasu już minęło odkąd ostatni raz to oficjalnie potwierdzili.

kasiak
Status: Offline

Post autor: kasiak » pt sty 30, 2015 10:47 am

Fajnie by było jakby wydali LN, ale wątpię żeby Waneko miało takie plany w najbliższym czasie, a szkoda :< Jestem ciekawa czy wiedzieli o tym w chwili jak już walczyli o licencję, czy dopiero później dostali taką informację.

arhus
Status: Offline

Post autor: arhus » pn lut 09, 2015 4:45 pm

Z aska Waneko:
Jak się ma sytuacja z NGNL? Słyszałem, że manga ma hiatusa, będzie ona kontynuowana? Japonia nie powiedziała wam o całej tej sytuacji zanim dali wam licencje?

Na obecną czekamy na sygnał od Japonii. I nie, nic nie mówili o ewentualnym hiatusie.
W takim razie mam nadzieję że nie będzie później żadnych problemów z kolejnymi tomami D:

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn lut 09, 2015 4:56 pm

Jeśli będzie pewne, że manga nie będzie kontynuowana to niech od razu dorzucą do 1 tomu ten dodatkowy rozdział czy dwa, które miały być w drugim :P
A potem niech zapowiedzą LN nim YP ją wyda~~

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn lut 09, 2015 10:09 pm

arhus pisze: W takim razie mam nadzieję że nie będzie później żadnych problemów z kolejnymi tomami D:
Myślę, że dla Japończyków jest to raczej kwestia wizerunkowa :wink: .
Gdyby przyznali, że manga jest zawieszona, to byłoby to równoznaczne z uznaniem iż autorzy zrobili ich w trąbę...

Ego to czasami coś strasznego :wink: .
Przypomina mi się, jak w "Domach na aukcji" Scott uparł się kupić chałupę jadąc do niej samochodem, a na miejscu okazało się, że Pułkownik Wąs wpuścił go w maliny i sprowokował do wydania 20 tysięcy na kompletną ruinę :lol:


Ewentualnie jest ten sam numer co w przypadku HotD...

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » czw mar 26, 2015 5:19 pm

Więc co? Już jest 2 tom? Czy jest w stanie zawieszony? :/ Nie wiele wiem o tym mangi.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw mar 26, 2015 6:31 pm

Kyokoro, póki co nie ma i nie będzie :) chyba, że coś się zmieni, ale nie było na ten temat żadnych informacji. NGNL trzeba potraktować jako mangę z serii: Jednotomówki Waneko :)
I liczyć, że ktoś w Polsce wyda light novel ;) bo lektura przednia :)

kazuya
Adept
Posty: 126
Rejestracja: wt lut 05, 2013 1:01 pm
Status: Offline

Post autor: kazuya » czw mar 26, 2015 6:35 pm

Może Waneko zrobi jak StudioJG w przypadku Toradory i w przerwie między tomikami mangi wyda LN :D

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » czw mar 26, 2015 7:01 pm

Grey, J-jak to... D: Dzięki za informacje... D: Co się stało ze nie powstaje 2 tom?

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw mar 26, 2015 7:48 pm

Kyokoro, tego nie wie nikt xD pewnie jak to zawsze z mangowymi adaptacjami LN - kiepsko się sprzedawało :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw maja 21, 2015 6:38 pm

Logo:
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw maja 21, 2015 7:09 pm

Ciekawe, gdzie to umieszczą. Przynajmniej patrząc na okładkę amerykańską xD

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pt maja 22, 2015 2:36 am

Patrząc na ostatnią politykę naszych wydawnictw, to zapewne jakoś na głównej bohaterce, żeby nikt ich przypadkiem o pedofilię nie posądził xD

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt maja 22, 2015 12:11 pm

To na stronie to taka przeróbka loga z grzbietu, z przodu będzie to wyglądać o tak:
Obrazek
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt maja 22, 2015 12:13 pm

Dziwnie trochę, wydaje mi się jakoś nie naturalnie :-k . Nie za bardzo mi się podoba.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt maja 22, 2015 1:35 pm

A, myślałem, że tak poziomo ma być xD jak tak to ok, ładnie się to to prezentuje.

A wiadomo już coś o drugim tomie? xD czy raczej na 100% jest to tytuł martwy/przedwcześnie zakończony? :)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt maja 22, 2015 2:16 pm

Ostatnio przy okazji akceptacji obwoluty się zapytaliśmy o tą serię (czy nie jest przerwana, znaczy) i dostaliśmy tylko odpowiedź, że "nie ma jeszcze terminu wydania tomu drugiego" Nic więcej, nic mniej.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » pt maja 22, 2015 2:32 pm

Czyli pracują na drugi tomie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt maja 22, 2015 2:40 pm

Tego nie powiedzieli. Niestety.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „"No Game No Life"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości