No Game No Life - temat ogólny

Chcecie coś wiedzieć o tym tytule? Dowiecie się tutaj
Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » pn lip 06, 2015 2:58 pm

Likorys pisze:Niestety.
Czemu niestety? Może chodzi Ci ze szansa na LN zmaleje?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » pn lip 06, 2015 6:12 pm

Yikki, bo szansa na LN staje się zerowa - Waneko ma je w głębokim poważaniu - podczas gdy sama manga jest bardzo mierna.
Pozostaje liczyć na Kotori/importować.

WhiteRabbit
Status: Offline

Post autor: WhiteRabbit » wt lip 14, 2015 12:47 pm

Prenumeratę kupiłem od razu po tym, jak tytuł został zapowiedziany więc nie wiedziałem jak tam sytuacja z tomami, ale fajnie by było jakby jednak LN została wydana, bo jakoś nie wyobrażam sobie kolejnego tytułu, na który bym musiał czekać miesiącami.

A tutaj okładka 7 tomu Light Novel <3Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt lip 14, 2015 1:11 pm

Noooo, jedna z lepszych okładek, nie ma co xD te uszka <3

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » wt lip 14, 2015 1:30 pm

Szkoda ze nosi okulary :< Nie lubię postaci którzy noszą okulary :< Coraz już żałuję ze nie zagłosowałam na NGLN na ankietach Kotori XD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » wt lip 14, 2015 7:16 pm

Yikki pisze:Szkoda ze nosi okulary :< Nie lubię postaci którzy noszą okulary :< Coraz już żałuję ze nie zagłosowałam na NGLN na ankietach Kotori XD
Oja, okulary są sexy przecież XD Taki popularny fetysz.

Minionka
Status: Offline

Post autor: Minionka » wt sie 04, 2015 3:23 pm

24 sierpnia ma być premiera I tomu - liczę, że drugi sezon pojawi się mega szybko!

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » ndz sie 30, 2015 1:10 pm

Emm jak dzisiaj przeglądałem sobie krainę książek bo myślę o imporcie LN to zobaczyłem ciekawą rzecz, znaczy rozumiem że to nie jest żadne źródło informacji ale skoro takie coś widnieje to może być coś narzeczy? Otóż można zakupić angielską wersję komiksu dokładniej DRUGI TOM który będzie miał premierę za rok w sierpniu.

Odsyłam do linku klik

Z tym że po przeszukaniu strony Seven Seas (czyli tego wydawnictwa co wydaje NGNL po Angielsku), zauważyłem że nie ma jeszcze żadnych pokazanych dat na sierpień. Nie znam niestety jakiś dobrych źródeł informacji żeby to potwierdzić może ktoś coś wie? Nie wykluczam a raczej wydaje mi się to błędem tego sklepu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » ndz sie 30, 2015 1:39 pm

Lol, to chyba będzie ten drugi tom NGNL bo znalazłem coś takiego na japońskim amazonie http://www.amazon.co.jp/No-Game-Life-2/ ... me+no+life

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » ndz sie 30, 2015 2:34 pm

Autorzy ukazani na Amazonie jednoznacznie wskazują że to Manga, jestem w szoku lekko, istnienie tego na amazonie jakoś bardziej mnie utwierdza w fakcie że wyjdzie i to dobra wiadomość. Mimo wszystko chciałbym zobaczyć gdzieś jakieś potwierdzenie np. od Waneko :).
Obrazek

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz sie 30, 2015 4:01 pm

A czy "2016/8" to przewidywana data wydania?

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » ndz sie 30, 2015 4:17 pm

GrisznakIW pisze:A czy "2016/8" to przewidywana data wydania?
Chyba tak. Na krzaczkach się nie znam, ale tłumacz google potwierdza, że jest to data wydania mangi przez Seven Seas.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz sie 30, 2015 4:41 pm

No to sobie na ten drugi tom poczekamy :lol:
Zresztą pewnie skończy się z tym jak z 8 tomem HotD xD w końcu autor dopisał jeden rozdział, niby kontynuacja serii i..... i dalej już nic nie było xD

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » ndz sie 30, 2015 5:39 pm

Jeden tom na rok? Cóż, tempo godne Hellsinga czy Evangeliona...

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » ndz sie 30, 2015 6:32 pm

GrisznakIW pisze:Jeden tom na rok? Cóż, tempo godne Hellsinga czy Evangeliona...
A skąd ta teoria? W sensie manga była na hiatusie i drugi tom ma wyjść w tym Sierpniu a jeżeli będzie coś dalej powstawać to dopiero z trzecim tomem się chyba dowiemy co ile będą mniej więcej wychodzić nowe tomiki.
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr wrz 02, 2015 2:08 pm

Amerykańscy wydawcy czasami sprzedają gruszki na wierzbie...
Project H na przykład wrzucił do sklepów Princess Lucie - chociaż później okazało, że nie dogadali wszystkiego z japończykami. Obecna data premiery to połowa stycznia, ale trudno traktować to poważnie...

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » pt gru 25, 2015 9:12 am

Powieść ma się dobrze, wyszedł już ósmy tom.

http://bookwalker.jp/dee9e4c5f7-6c28-49 ... 151d493%2F

A o drugim tomie mangi nic, nawet sprawdziłem japoński Amazon i nie ma nawet okładki. Ale ja i tak bym jej nie kupił bo po przeczytaniu powieści się dość mocno zawiodłem.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt lut 16, 2016 10:10 pm

Takie tam na poprawę humoru :P Tekst nie mój, znaleziony na CM.
[spoiler]jak ja nienawidze tego ze ludzie licencjuja mangi jak anime stanie sie jedne z najlepszych zeby tylko nabic kase na ludziach jednoczesnie ignorujac ich. Do tego jeszcze najczesciej tlumaczenie jest do bani ...[/spoiler]
Czegoś nie ogarniam... Naprawdę ignorujecie czytelników i do tego macie tłumaczenie do bani [żart] :lol:

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Post autor: Asumuel » wt lut 16, 2016 10:20 pm

Itachi Uchiha pisze:Takie tam na poprawę humoru :P Tekst nie mój, znaleziony na CM.
[spoiler]jak ja nienawidze tego ze ludzie licencjuja mangi jak anime stanie sie jedne z najlepszych zeby tylko nabic kase na ludziach jednoczesnie ignorujac ich. Do tego jeszcze najczesciej tlumaczenie jest do bani ...[/spoiler]
Czegoś nie ogarniam... Naprawdę ignorujecie czytelników i do tego macie tłumaczenie do bani [żart] :lol:
Taa, bo ktoś zmusza kogokolwiek do kupowania mang xD

Gdyby tylko tacy ludzie zastanowiliby się nad tym, co piszą, byłoby pięknie. Nawet gdyby Waneko nie zlicencjonowało tej mangi, to i tak rozdziały nie wychodzą od prawie 2 lat. A przeczytanie 7 rozdziałów po angielsku to chyba nie jest jakiś ogromny wyczyn.

Kinzoku31
Status: Offline

Post autor: Kinzoku31 » czw kwie 14, 2016 9:54 pm

Taka szkoda że nie ma więcej -,-

ODPOWIEDZ

Wróć do „"No Game No Life"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości