Tokyo Ghoul - temat ogólny

Miejsce do dyskusji o tokijskich gulach/ghoulach/ghulach/żulach (jak kto woli)
Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn paź 24, 2016 4:55 pm

Czy zamierzacie kontynuować Tokyo Ghoul'a po 14 tomie?
[Madziozord] TAK.
Wiadomość z ASKa. Czyli będzie TG RE. Muszę w końcu mangę zacząć czytać, i nowelkę :) zastanawiam się czy będą wydawać kolejne dodatki do TG jak inne LN i mangi, mam nadzieję, że tak :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Marc
Posty: 35
Rejestracja: czw lut 25, 2016 7:31 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Marc » pn paź 24, 2016 4:59 pm

uffff, ulżyło mi, potrzebowałam tego potwierdzenia pomimo, że zdziwiłabym się, gdyby jednak nie zdecydowali się tego wydać! imho :re jest jeszcze lepsze od oryginału i nie mogę doczekać się by zobaczyć [spoiler]nimu-dash[/spoiler] w wersji tomikowej. ^^ jestem ciekawa, jak będzie wyglądać logo, macie jakieś propozycje? nie jestem wielką fanką czcionki użytej przez waneko i myślę, że nie będzie ona pasować do japońskiego designu okładki. :(

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pn paź 24, 2016 6:52 pm

Ou je! Fajnie, nie lubię "niedokończonych" serii. Mam nadzieję, że ukaże się szybko po zakończeniu głównej serii :)

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pn paź 24, 2016 7:38 pm

No to odetchnąłem z ulgą. Dziwnie by było, gdyby zostawili nas z "niedokończoną" serią, jak to ujął ociesek. Pewnie jakaś przerwa,krótka raczej, będzie. Ale i tak jest dobrze.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pn paź 24, 2016 7:59 pm

Serio?! A mialam cichą nadzieje, że po tym 14 tomie skończą wydawać TG. Zastanowię się czy zbierać dalej. W :re mam wrażenie, że jest za mało Kanekiego ;v;

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Mormicc » pn paź 24, 2016 8:08 pm

Ciesze się że wydadzą TG:re choć to byro raczej oczywiste po bardzo dobrej sprzedarzy serii głównej :) liczę jeszcze na dodatki
KubciO pisze:Dziwnie by było, gdyby zostawili nas z "niedokończoną" serią
Wciąż czekam na zapowiedź Queen's Quality (kontynuacja QQ Sweepera bez której QQS ma urwane zakończenie)
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

kalleye
Status: Offline

Post autor: kalleye » pn paź 24, 2016 9:13 pm

Cavaliere pisze:Serio?! A mialam cichą nadzieje, że po tym 14 tomie skończą wydawać TG.
nie wierze, że miałaś takie nadzieje, akurat w przypadku tg, które chyba waneko kocha tak bardzo bardzo, skoro niejednokrotnie mowili, że sprzedaż super, a ilość dodatków pokazuje, że maja jakiś thing do tej serii (zakladka, jakas podkladka pod kubek (chyba? or at least cos takie mowili, ze bedzie nie wiem czy powstalo koniec konców), w ciul pocztówek, czy nawet light novel) więc pls nie licz ze zabija taka kurke co złote jajka im znosi i ktora kochają (jako chyba jedyna przez siebie wydawana serie) XD
KubciO pisze:Pewnie jakaś przerwa,krótka raczej, będzie. Ale i tak jest dobrze.
oni kiedys na asku mówili, że jeśli się zdecydują to raczej będą sie starać by tg:re zaczęło wychodzić 2 miesiące po tg (czyli zasadniczo przerwa zerowa), chociaz oni są srednio słowni więc kto wie

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pn paź 24, 2016 9:27 pm

kalleye pisze:Nie wierze, że miałaś takie nadzieje, akurat w przypadku tg, które chyba waneko kocha tak bardzo bardzo, skoro niejednokrotnie mowili, że sprzedaż super, a ilość dodatków pokazuje, że maja jakiś thing do tej serii (zakladka, jakas podkladka pod kubek (chyba? or at least cos takie mowili, ze bedzie nie wiem czy powstalo koniec konców), w ciul pocztówek, czy nawet light novel) więc pls nie licz ze zabija taka kurke co złote jajka im znosi i ktora kochają (jako chyba jedyna przez siebie wydawana serie) XD
To uwierz xD Masz racje, TG to u nich złota kura i strzał w dziesiątkę, ale w :re mam wrażenie, że poziom zaczyna chyba spadać nawet przestałam czytać nawet nowe rozdziały... Już mnie te wątki w tym męczą i mógłby autor dojść w końcu do sedna sprawy raz a porządnie... :evil: + za mało Kaniekiego...
Pomyślałam więc, że odpuszczą sobie TG i wezmą sie za może jeszcze inna popularną serie co tez by znosiła złote jaja. Ciesze sie, że wezmą sie za :re bo może pewnego dnia kupie ciąg dalszy.

Pandora też nawet dobrze się sprzedawała jak na 24 tomową serie a nawet LN nie dotała :<

kalleye
Status: Offline

Post autor: kalleye » pn paź 24, 2016 9:54 pm

Cavaliere pisze: Już mnie te wątki w tym męczą i mógłby autor dojść w końcu do sedna sprawy raz a porządnie...
taki już los serii, która trzeba wydoić porządnie i autor też o tym wie, więc cisnie jak najdłużej. Choć akurat wątki w :re mi się w miarę (jeszcze) podobają czego nie mogę powiedzieć o innym przykładzie złotej kury aka snk, gdzie autor już chyba nie wie co robić to tworzy coraz to większe dziwactwa XD
Cavaliere pisze:Pandora też nawet dobrze się sprzedawała jak na 24 tomową serie a nawet LN nie dotała :<
Tak po asku patrzac to oni z jednej strony maja sporo mang ktora sprzedaje sie niezle, ale widocznie zadna nie jest na tyle dobra bt zasluzyla nacokolwiek. No ale oni tez wysnuli na asku teorie ze dlugie mangi sa slabe do wydawania bo po 1,2 tomach prawie wszyscy je porzucają i przestaja kupowac takze ten XD

Awatar użytkownika
sanattia
Posty: 57
Rejestracja: pn mar 07, 2016 9:30 pm
Status: Offline

Post autor: sanattia » pn paź 24, 2016 10:07 pm

Cavaliere pisze: że jest za mało Kanekiego ;v;
bo jest Haise B^)))

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2016 ]
aczkolwiek fakt
[spoiler]rue island arc sie już tak ciągnął niemiłosiernie że aż błagałam żeby sie kończył, kanekiego było ostatnio mało szczególnie jego wewnętrznych przeżyć, aczkolwiek dowiedzieliśmy sie sporo i fabuła nie stała w miejscu AŻ TAK. generalnie jest dobrze, ale nie najlepiej. :re mi sie strasznie podoba, ale w ostatnio zdarzyło mi sie ze dwa razy porzucić mangę na klika tygodni, bo aż tak mnie nie interesowało co będzie dalej. potem z przyjemnością wracałam no ale.[/spoiler]
[center]&#12541;(&#12288;&#65381;&#8704;&#65381;)&#65417; &#7451;&#7452;&#7437;&#665;&#671;&#640; | &#655;&#7439;&#7452;&#7451;&#7452;&#665;&#7431;[/center]

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pn paź 24, 2016 10:16 pm

kalleye pisze:No ale oni tez wysnuli na asku teorie ze dlugie mangi sa slabe do wydawania bo po 1,2 tomach prawie wszyscy je porzucają i przestają kupowac takze ten XD
No to już możemy martwić sie o sprzedasz Magi, Somy i ciekawe jak Kuroko sobie radzi.
O Kuroshitsuji nawet nie ma sie co martwic, a to seria dłuższa niż PH, a autorka ciąąąąągnie...

sanattia, Mnie :re już męczy, początek był fajny i czytałam z dużym zaciekawieniem ale im dalej w las tym bardziej nudno :lol: Okładki :re ma ładne muszę przyznać, ale mimo wszystko martwię sie o środek.
[spoiler]Kanekiego mało bo Haise. No okej, ale mimo wszystko wole naszego dobrego Kanekiego bo on jest według mnie postacią co wprowadzała to coś do serii :wink:[/spoiler]

Marc
Posty: 35
Rejestracja: czw lut 25, 2016 7:31 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Marc » pn paź 24, 2016 10:20 pm

[spoiler]ja również pod koniec bardzo nudziłam się na rue; było za wiele postaci i za wiele wątków w jednym miejscu, chociaż trzeba przyznać, że ishida nienajgorzej poradził sobie z zamknięciem wszystkiego w jedną całość. wciąż ciekawi mnie, kto był w masce psa i czy to była irimi i skoro kimi jest z kanou to KOGO ODWIEDZAŁA TOUKA W SZPITALU MAM TYLE PYTAŃ A TAK MAŁO ODPOWIEDZI. [/spoiler]
nie jestem grafikiem, ale pobawiłam się trochę z okładką tg:re i tak mogłoby wyglądać nasze polskie wydanie! :3
Obrazek

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » pn paź 24, 2016 10:35 pm

Cavaliere pisze: i ciekawe jak Kuroko sobie radzi.
Kiepsko. Pisali, że nie ma co liczyć na dodatki :<
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

kalleye
Status: Offline

Post autor: kalleye » pn paź 24, 2016 10:36 pm

Cavaliere pisze:No to już możemy martwić sie o sprzedasz Magi, Somy i ciekawe jak Kuroko sobie radzi.
O Kuroshitsuji nawet nie ma sie co martwic, a to seria dłuższa niż PH, a autorka ciąąąąągnie...
Ja sie dziwie, ze oni tyle dlugich serii chca ciagnac czyzby przestali sie bac zerowych wynikow or :-k :-k :-k

zreszta to chyba normalne ze z czasem troche osob odpada no ale okej

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » wt paź 25, 2016 7:12 am

Jak fajnie, że nie jestem jedyną osobą, której :re się po prostu znudziło. Na początku było okej, ale teraz nie chce mi się nawet czytać. Taki plus, że przeczytanie rozdziału to dosłownie 2 minuty, bo nie ma praktycznie tekstu. XD

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » wt paź 25, 2016 8:47 am

Ja przestałam czytać bo zaczęłam gubić się w postaciach i wątkach. Dlatego czekam na polską wersję. Mam nadzieję, że łatwiej będzie mi to wszystko ogarnąć w języku polskim :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt paź 25, 2016 9:48 am

Czyli znamy już jedną oficjalną zapowiedz. Tylko z którego miesiąca?

Mi TG:RE nie przeszkadza, zbierał i tak nie będą.

Kaneki w wersji przemienionej jakoś zraził mnie do serii w anime, tak że manga wyleciała z mojej listy zakupowej.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Abrakadabra93
Adept
Posty: 121
Rejestracja: sob cze 14, 2014 10:24 pm
Status: Offline

Post autor: Abrakadabra93 » wt paź 25, 2016 10:21 am

Planowo 14 tom TG wychodzi 15.06.17 więc 1 TG:re powinien wyjść 15.08... więc jeśli będzie zapowiedziany 3 miesiące przed premierą to zapowiedzą... 15.05? ;D

Marc
Posty: 35
Rejestracja: czw lut 25, 2016 7:31 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Marc » wt paź 25, 2016 11:06 am

Reviolli pisze: Kaneki w wersji przemienionej jakoś zraził mnie do serii w anime, tak że manga wyleciała z mojej listy zakupowej.
szkoda, że oceniasz mangę poprzez pryzmat anime, które było złe i nie miało prawie nic wspólnego z oryginałem. :( chociaż ishida miał ostatnio problem z pacingiem to widać, że historia była od początku zaplanowana i w tg:re wiele tajemnic zaczyna się powoli wyjaśniać! i jak już wcześniej zostało wspomniane, w tg:re jest haise, a nie kaneki :D [spoiler]no dobra, kaneki wraca później, ale też jest Odmieniony&#8482;[/spoiler]
ale oczywiście nie będę cię namawiać, tylko myślę, że warto dać szansę, bo według mnie to jedna z lepszych mang obecnie wychodzących.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz mar 12, 2017 3:04 pm

15 marca na pewno ogłosicie TG:re, to musi być TG:re.
[Madziozord] NIE.
Czyli to nie bedzie kontynuacja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Tokyo Ghoul"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości