LH czy CCS?

Komentarze na temat ukazujących się mang, propozycje nowych tytułów, wrażenia i krytyka - czyli dyskusja na temat Mangamiksu :]

Która pozycja ma się ukazać w tomach?

Love Hina
31
38%
Love Hina
31
38%
Card Captor Sakura
10
12%
Card Captor Sakura
10
12%
 
Liczba głosów: 82

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » czw paź 02, 2003 7:38 pm

Krzychu, już jest "jutro"... Masz jakieś news'y?

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » czw paź 02, 2003 8:10 pm

Owszem , popytałem się. Jeśli chodzi o sprawę LH vs CCS , to poodbno jest dosłownie paro procentowa przewaga tego pierwszego tytułu. Ale nic nie jest przesądzone.

Jeśli chodzi o nowy tytuł w Mangamixie to udało mi się dowiedzieć tylko tyle , ze chodzi o jakąś historię kryminalną w stylu Jeża. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

Co do Hamutaro to o żadnych szczegółach nie słyszałem.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw paź 02, 2003 8:32 pm

Krzych Ayanami pisze:Owszem , popytałem się. Jeśli chodzi o sprawę LH vs CCS , to poodbno jest dosłownie paro procentowa przewaga tego pierwszego tytułu. Ale nic nie jest przesądzone.
Czyli jednak fani CCS niebywają na forach wydawnictwa tylko ukrywają się w domowych pieleszach.. ciekawe.. ..mam nadzieję przynajmniej na jakiś mały nakład CCS..

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw paź 02, 2003 9:35 pm

Na MFie jest 19 do 4 dla LH, tutaj 24 do 5, natomiast w oficjalnej ankiecie różnica wynosi kilka procent... Widać jesteśmy cholernie niereprezentatywną grupą ankietowanych :| .

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw paź 02, 2003 9:36 pm

Krzych Ayanami pisze:
Jeśli chodzi o nowy tytuł w Mangamixie to udało mi się dowiedzieć tylko tyle , ze chodzi o jakąś historię kryminalną w stylu Jeża. Nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.
:shock: to pewnie nie bedzie Seimadena....... :cry: :? a ja sie tak ludzilam :cry: :evil:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw paź 02, 2003 9:42 pm

cratebeer pisze:Widać jesteśmy cholernie niereprezentatywną grupą ankietowanych :| .
To można logicznie wytłumaczyć ^^
Przynajmniej dla mnie to logiczne jest (czyżby :? )
Ja stwierdzam ostatnio nadmierny brak gotówki :(
co by nie wyszło i tak bede musiał sie obejść smakiem chyba :x

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » czw paź 02, 2003 10:10 pm

Jestem z wami i chce LH . CCS mogą dać później . oddałem głos na LH i ma być wydane . Bo jak nie to nie wiem co zrobie [ale coś zrobie ]

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » czw paź 02, 2003 10:54 pm

Mitsuishi pisze: (no, im też się coś od życia należy - wkoło tylko ParaKissy, Marsy i inne Fushigi Yuugi... jeszcze nam zniewieścieją i co będzie? ;P)
Yaoi ;PPP (sory, nie moglam sie powstrzymac XD)

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob paź 04, 2003 1:37 pm

Madoka pisze:Dobra ja się przyznaję!Głosowałam na CCS ale to z sentymentu. Bo przez to że chcialam zapoznać się z tym tytułem kupiłam sobie pierwszy Mangamix.
Ja mam identycznie tylko z LH. Dlatego właśnie zaglosowalam na ten tytuł, mimo że w ankiecie oddałam głos na PK i CCS. Przemyślałam to i stwierdziłam, że z LH bedzie wiecej pożytku. Głosuje na LH bo:

  • 1)Kupiłam 9 nr. MM dla LH, a dla CCS nawet nie chcialo mi sie uzupelnic archiwaliow^^

    2)Dla facetów też musi coś być, bo to juz nie równouprawnienie a przechylanie szali w 2 strone

    3)Stwierdzilam, ze nie tylko Clampową kreska człowiek żyje i LH ma lepszą fabułę.

    4)Twierdzilam ze LH ma szanse wyjsc pozniej a CCS pojdzie na straty - ale mi przeszło ^^ Wydają tyle mang, że nawet nie odczuję braku CCS
Ale oczywiście jak wydadzą CCS to się nie obrażę, i pójdę sobie grzecznie szukać jakichś źródeł finansowych typu dziadki...:P

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt paź 10, 2003 11:09 pm

Dopiero wczoraj kupiłem Mangamix – wcześniej nie mogłem tego zrobić (brak kasy) i....... oczywiście głosowałem na LH

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt paź 17, 2003 12:06 pm

ja tam o niebo wole LH

Maron
Status: Offline

Post autor: Maron » pt paź 17, 2003 5:18 pm

Umm...trudny wybór;P Oba tytuły lubie więc wstrzymuję się od głosu.
A zamiast tego Hamutaro mogliby wydać i LH i CCS, na pewno wyszłoby im to na dobre ;D

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 17, 2003 6:49 pm

Ano wyszłoby, wyszło... Jeszcze sobie odbiją na megapopularnym Parakissie...;) i wszystko byłoby ok... może kiedyś zostaną wydane obydwa? Kto wie? JA JESTEM NA TAK DLA OBU.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt paź 17, 2003 7:42 pm

ParaKiss jest świetny , ale Nanajest boska :D . Tylko te warunki jakie stawiają japończycy są barbarzyńskie :( .

A co do LH vs CCS... Klamka zapadła , w najbliższym Mangamixie powinni napisać jak to będzie wyglądać. W każdym bądź razie nie ma sie o co denerwować , zresztą głosy do ankiet nie są już chyba przyjmowane.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt paź 17, 2003 8:58 pm

Krzych Ayanami pisze:A co do LH vs CCS... Klamka zapadła , w najbliższym Mangamixie powinni napisać jak to będzie wyglądać. W każdym bądź razie nie ma sie o co denerwować , zresztą głosy do ankiet nie są już chyba przyjmowane.
Może Lilu już coś wie na ten temat.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt paź 21, 2003 8:11 am

Narazie nie dostalam zadnego oficjalnego info :/

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt lis 14, 2003 3:14 pm

Kira the Demon pisze:Ja głos na LH, bo nie miałabym kasy na Sakure, a tak to chociaż inni sobie LH kupią
Ja też, ale w ankietce MM nie zagłosuje, bo nie mam najmniejszego zamiaru wydawać kasy na LH - absolutnie mi się nie podoba (oprócz tej małej opalonej :D ).
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt lis 14, 2003 4:11 pm

Ciekawe podejście.. choć imho racją jest to że jak ktoś nie ma zamiaru kupować to nie powinien głosować w ankiecie..

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt lis 14, 2003 7:59 pm

Me-ouch pisze: Ja też, ale w ankietce MM nie zagłosuje, bo nie mam najmniejszego zamiaru wydawać kasy na LH - absolutnie mi się nie podoba
Niom ja też nie głosowałam w ankiecie, aby nie wprowadzać waneko w błąd :D również za LH nie przepadam 8) :roll:

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » śr lis 26, 2003 5:23 pm

O_o jak to możliwe, że jeszcze nie głosowałem ?!?!?!
Oczywiście jestem za LOVE HINĄ
Teraz to jush musi wyjść...wynik 30:10 i wszystko jasne 8)


EDIT :
LH - absolutnie mi się nie podoba (oprócz tej małej opalonej ).
Kurde O_O ... chodzi ci o Su ;p

Zablokowany

Wróć do „Mangamiks”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości