Horimiya # 8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Horimiya # 8

Post autor: Itachi Uchiha » wt paź 18, 2016 5:04 pm

Obrazek
Dzień sportu nadchodzi! Jak spędzą go Sengoku i Miyamura, mający wciąż te same problemy? Jakiego rodzaju wspomnienia stworzy grupa przyjaciół Hori i Miyamury? Tego dowiemy się już 15 listopada!

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » wt paź 18, 2016 6:33 pm

Jakoś tacy krzywi mi się wydają :D
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » śr paź 19, 2016 7:44 pm

Okładka może być, ale tak jak tytułowa dwójka jest dość charakerystyczna i zapada w pamięci, tak reszta w postaci szkolnego tła mnie nie rusza. :P Nawet nie wiem czy ta postać już była czy nie.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr paź 19, 2016 8:33 pm

Po lewej nie jest ten koleś, który próbował się wyżywać na Miyamurze - ale został odesłany jako gimbaza przez Hori do diabła :D ?

biB
Adept
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 26, 2006 3:29 pm
Lokalizacja: Łódź
Status: Offline

Post autor: biB » śr paź 19, 2016 10:48 pm

Krzych_Ayanami pisze:Po lewej nie jest ten koleś, który próbował się wyżywać na Miyamurze - ale został odesłany jako gimbaza przez Hori do diabła :D ?
Po lewej jest Miyamura. Ale po prawej to właśnie ten koleś. :P

Zupełnie nie przemawia do mnie dobór kolorystyczny włosów postaci pobocznych. Zupełnie do nich nie pasuje, wręcz psuje wygląd okładek. :(

panda.
Status: Offline

Post autor: panda. » wt lis 08, 2016 6:09 pm

Podoba mi się Miyamura na tej okładce. Tęskniłam za jego długimi włosami :D
No i zgadzam się z opinią u góry. Kolory włosów postaci pobocznych są dobrane ohydnie. A ten koleś tutaj to już w ogóle. Wyglądał fajnie dopóki nie pokazali go w kolorze.
I jeszcze wepchnął się na grzbiet. Ech...

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » czw gru 15, 2016 10:23 am

Też się zgodzę że ten zielony jest taki jakiś nie twarzowy.

Natomiast sam tomik jest jakiś taki przeciętny (znaczy ani jakoś bardzo dobry, ani jakoś bardzo zły). Chyba najbardziej spodobała mi się (po raz kolejny) ta historia Ishikawy i jego kotach.

Powoli dochodzimy do mojej granicy 10 tomów, więc powoli chcę by historia zaczęła zmierzać do końca.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Horimiya"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości