Gdy zapłaczą cykady - Księga uświadomienia cz 1.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Gdy zapłaczą cykady - Księga uświadomienia cz 1.

Post autor: Kakaladze » pt paź 07, 2016 3:04 pm

Obrazek


Premiera tego tomu już 30 października, przedpłaty możecie zamówić tutaj:

Nie mogę się doczekać, tutaj będzie moja jedna z ulubionych scen w Higurashi, oby tylko Waneko ogarnęło grzbiety. Ogarniecie prawda?
Obrazek

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt paź 07, 2016 7:56 pm

I oby ogarnęło korektę...

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pt paź 07, 2016 8:59 pm

GrisznakIW pisze:I oby ogarnęło korektę...
W poprzednich tomach było z tym słabo? Byłem tak wciągnięty, że jakoś nie zwracałem na to uwagi :)

Mam pytanie - czy warto kupować Cykady dalej, jeśli te cztery pierwsze tomy były takie... raczej średnie?

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » pt paź 07, 2016 9:56 pm

ociesek pisze:
GrisznakIW pisze:I oby ogarnęło korektę...
W poprzednich tomach było z tym słabo? Byłem tak wciągnięty, że jakoś nie zwracałem na to uwagi :)

Mam pytanie - czy warto kupować Cykady dalej, jeśli te cztery pierwsze tomy były takie... raczej średnie?
To odpowiedzi są najlepsze. Tak zawsze słysze :D

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pt paź 07, 2016 10:44 pm

Warto, chociażby żeby zobaczyć co się naprawdę wydarzyło w Hinamizawie i kto jest głównym złym. A ten tomik wyjaśnia, o co chodziło w Dryfującej Bawełnie, która jest moją ulubioną częścią, więc polecam,

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt paź 07, 2016 11:34 pm

ociesek pisze:
GrisznakIW pisze:I oby ogarnęło korektę...
W poprzednich tomach było z tym słabo? Byłem tak wciągnięty, że jakoś nie zwracałem na to uwagi
Loteria. Drugi i czwarty tom były na przyzwoitym poziomie. Pierwszy wypadł fatalnie, o czym pisałem tutaj. O wpadkach w trzecim pisałem zaś tu.

Joraga
Adept
Posty: 272
Rejestracja: śr kwie 08, 2015 9:24 pm
Status: Offline

Post autor: Joraga » sob paź 08, 2016 12:27 am

GrisznakIW pisze:Loteria. Drugi i czwarty tom były na przyzwoitym poziomie. Pierwszy wypadł fatalnie, o czym pisałem tutaj. O wpadkach w trzecim pisałem zaś tu.
Podlinkowałeś dwa razy trzeci, plus jak o tym mowa to prosiłbym byś ostrożniej sprawdzał strony jak już porównujesz je ze skanlacjami, choć już tam się wypowiedziałem ale nie wiem czy widziałeś, to powtórzę tutaj, pierwszy tom nie miał 3 kolorowych stron, były dwie, oryginał miał trzecią czarno białą. Tak mi się przy okazji przypomniało...

A co do tego tomu... well... długo o nim nie zapomnę ~.~
The one who speaks with trees.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » sob paź 08, 2016 8:38 am

Miał trzy kolorowe strony, w tym jedną niekolorową... Czy tylko mnie to rozbawiło? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn paź 10, 2016 4:31 pm

Kochani! Tak oto prezentują się zakładki z Gdy zapłaczą cykady- Odpowiedzi, które od dziś będziemy dodawać do Waszych zamówień w sklepiku internetowym Waneko.
PRZÓD:
Obrazek

TYŁ:
Obrazek
A tak wyglądają plakaty, które będziemy dodawać do prenumerat i przedpłat pierwszego tomu Gdy zapłaczą cykady- Księga uświadomienia cz. 1
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » czw gru 22, 2016 7:35 pm

Tomik nareszcie przeczytany ^^ Grzbiet na szczęście się trzyma:P Szkoda ze na niektórych stronach musiałem bardziej rozchylać tomik, by zobaczyć co jest napisane w niektórych dymkach, a na innych stronach w ogóle to nie pomagało.. ^^
► Pokaż Spoiler
Bardzo podobał mi się ten tomik. Teraz zacznie się zabawa :twisted: Nie mogę doczekać się kolejnego tomiku :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Gdy zapłaczą cykady"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości