Love Stage! # 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Love Stage! # 2

Post autor: Itachi Uchiha » pn sie 31, 2015 4:02 pm

Obrazek
Premiera zaplanowana jest na 28 września 2015.

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » pt wrz 04, 2015 11:43 am

Nie wytrzymałam i obejrzałam anime : / więc pewnie zero niespodzianek. Ale i tak nie mogę się doczekać, choć biorąc pod uwagę czas wysyłki mojego zamówienia, dostanę ten tom gdzieś w połowie października pewnie.

Maddie
Status: Offline

Post autor: Maddie » ndz wrz 13, 2015 2:27 pm

Reiha pisze:Nie wytrzymałam i obejrzałam anime : / więc pewnie zero niespodzianek. Ale i tak nie mogę się doczekać, choć biorąc pod uwagę czas wysyłki mojego zamówienia, dostanę ten tom gdzieś w połowie października pewnie.
Jeśli dobrze pamiętam, anime opiera się tylko na tomach 1-3. Więc od 4 w górę czekają niespodzianki. :)

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » ndz wrz 13, 2015 2:40 pm

Ok, no to skoczę do marketu kupić nieco cierpliwości :D i spokojnie poczekam na więcej :)

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » czw paź 01, 2015 12:40 pm

Tomik dotarł wczoraj i to zafoliowany :P (+ prześliczna zakładeczka z Wilczych Dzieci :mrgreen: )
Romansik mocno naciągany, ale o tym wiedziałam przez zakupem.

Ps. Z ciekawości zapytam: swego czasu testowaliście wysyłkę takimi ciemnymi kopertami. Pomysł padł bo??
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw paź 01, 2015 12:55 pm

usagisensei pisze:Tomik dotarł wczoraj i to zafoliowany :P (+ prześliczna zakładeczka z Wilczych Dzieci :mrgreen: )
Romansik mocno naciągany, ale o tym wiedziałam przez zakupem.

Ps. Z ciekawości zapytam: swego czasu testowaliście wysyłkę takimi ciemnymi kopertami. Pomysł padł bo??
Pomysł jest w czyśćcu czy innym limbo, ale kiedyś do niego wrócimy.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Stage"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości