Obwoluta Wrobiona w magię #1

Przed Wami obwoluta pierwszego tomu naszej nowości kwietniowej- Wrobionej w magię. Clan była niegdyś bardzo popularną czarodziejką, chroniącą ludzi przez złem. Niestety nagle przepadła, a jej zniknięcie owiane było tajemnicą. Od tego czasu minęło 7 lat… Przed naszą bohaterką po raz kolejny pojawia się jej dawny opiekun oznajmiając, że świat ponownie potrzebuje Czarodziejki Clan! Nie spodziewał się jednak, że niegdyś urocza dziewczynka, mogła dorosnąć i stać się pyskatą pannicą z ponętnym ciałem i niemałą traumą. Na domiar złego dziewczyna nawet nie chce słuchać o powrocie do bycia Czarodziejką Clan…! Jednak na każdego znajdzie się sposób…

Premiera tego tomu już 8 kwietnia, przedpłaty możecie zamawiać tutaj: KLIK

Co sądzicie o tej obwolucie?

14 odpowiedzi na “Obwoluta Wrobiona w magię #1”

 1. krwawa mary napisał(a):

  coż okładka krzyczy „hentai” a opis jakoś nie zachwyca, odpuszczam tę pozycję :d

 2. Hg napisał(a):

  W końcu coś na czym można oczy zawiesić a nie same yaoi

  • Koniec posuchy napisał(a):

   Ktoś, kto lubi yaoi, ma z kolei tam gdzie oczy zawiesić. Nie wiem, skąd ta nagonka na yaoi – ja nie czytam np. ecchi, ale nie jadę po jego fanach, bo co mi do tego, niech czytają i się cieszą. Jednak po mnie i podobnych mi ludziach fani ecchi itd. to już chętnie jadą.

   • krax napisał(a):

    to może niech wprowadzą tyle yuri co yaoi? w końcu to nie ecchi jest odpowiednikiem. wasza dyskusja jest głupia, bo oboje nie macie racji. Zboczek to zboczek…a nie chore dewiacje. Jak pokazuje się dziewczynę w bieliźnie to manga dla zboczeńców… a jak faceta to shounen sportowy.

    • Koniec posuchy napisał(a):

     Nie mówiłam nic o żadnych odpowiednikach. Moje „itd.”, które najwyraźniej ci się nie wyświetliło w moim komentarzu to inne gatunki, w tym również yuri. Zresztą ja sama też lubię yuri. Masz oczywiście dobry pomysł z wprowadzeniem tylu samo tytułów yuri co yaoi. Teraz proszę tylko przekonaj o tym wydawnictwo 🙂

 3. liswitalis napisał(a):

  to nie jest hentai, prędzej echi, a to jest duża różnica, podobne tematycznie do Highschool DxD itp.

 4. liswitalis napisał(a):

  nie każdemu ta manga musi odpowiadać, ale kierowana jest do pewnej grupy osób a nie do wszystkich.

  Grafika z charakterystycznymi cechami ecchi
  Ecchi (jap. エッチ etchi?) – slangowy termin używany w języku japońskim jako eufemizm związany z fantazjami erotycznymi i podtekstami seksualnymi. Jako przymiotnik ma znaczenie „sprośny”, „nieprzyzwoity”, „frywolny”, jako czasownik etchi suru (jap. エッチする?) oznacza robić coś sprośnego, nieprzyzwoitego, frywolnego oraz uprawiać seks, a jako rzeczownik używany jest do określenia kogoś, kto jest postrzegany jako etchi. Jest synonimem słowa ero (jap. エロ?, „erotyczny”) i nie ma tak negatywnego wydźwięku jak hentai.

  Termin ecchi stosowany jest również na całym świecie przez fandom mangi i anime do określenia tematów lub podtekstów seksualnych. Używa się go głównie do podziału między pornografią (hentai) i łagodną erotyką (ecchi)[1][2]. W pracach określanych tym terminem nie pokazuje się stosunków seksualnych i genitaliów. Jako element humorystyczny wykorzystywany jest często fanserwis. Zazwyczaj jest elementem mang i anime shōnen, seinen oraz haremów[3].

 5. krwawa mary napisał(a):

  Taaa ale zauważyliście ten cudzysłów? xD

 6. Emerald1 napisał(a):

  Myślałem, że to będzie +18. Nie wiem czemu

 7. Pchan napisał(a):

  Pewnie kupię o ile nie będzie cenzury…

 8. Hades napisał(a):

  Albo mi się się wydaje, albo unikacie odpowiedzi.. Czy zarówna ta pozycja jaki Cross x Regalia będą miały/mają cenzurowane przez Wasze wydawnictwo elementy?

  • waneko napisał(a):

   Nie unikamy żadnych odpowiedzi 🙂
   Pragniemy przypomnieć, że pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 10.00 do godziny 17.00.
   NIE BĘDZIE CENZURY 🙂 Ani we Wrobionej, ani tym bardziej w CrossxRegalia.

   • Hades napisał(a):

    Nie chodziło mi, że unikacie odpowiedzi o 5 czy 6 rano tylko, że pytałem przy poprzednich ogłoszeniach i nie było odpowiedzi 🙂 No ale dobrze wiedzieć, że jest bez cenzury wydanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.