Praca szuka człowieka

Chciałbyś pracować w młodym, prężnym zespole mangowego wydawnictwa? Zobaczyć jak to wszystko wygląda od zaplecza? Tak? To świetnie, ponieważ poszukujemy pracownika do naszego zespołu! 🙂

Stanowisko: Pomocnik magazynowy
Miejsce pracy: Warszawa
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Godziny pracy: 9–17 (5 dni w tygodniu)

Obowiązki:

  • Pomoc przy przyjmowaniu dostaw
  • Pakowanie i obwolutowanie książek
  • Kompletowanie zamówień
  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Sumienność
  • Punktualność

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres praca@waneko.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

5 odpowiedzi na “Praca szuka człowieka”

  1. Katrin pisze:

    Jakiś przedział wiekowy?

    • tosiekjakubowicz pisze:

      To jest praca na magazynie, więc zapewne dorosła, sprawna fizycznie osoba. Będziesz przewalać te kartony i pakować ludziom stosy mang. Magazyn jak magazyn w każdej firmie, tu pakujesz mangi gdzie indziej buty.

  2. basior pisze:

    macie jakiś sposób by nie mylić gotowych paczek, z tymi dopiero do przygotowywania, lub nie pełnych(brak mangi, nowelki)? Oraz sposób na niemylenie paczek, by wysłać je do właściwego miasta przez właściwego kuriera?

  3. Pan_Mr.K-92 pisze:

    Jest jeszcze aktualne to ogłoszenie? Szkoda, że nie jestem spod warszawy, albo że nie ma u was pracy na odległość!

Skomentuj Pan_Mr.K-92 Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.