Przedpłaty Black Lagoon #11

Kochani,

po kilku latach pojawił się kolejny tom mangi Black Lagoon. W związku z tym, że zainteresowanie tą pozycją na chwilę obecną jest bardzo niskie, postanowiliśmy wydać ten tom w modelu, który pozwoli nam wydrukować tylko ilość potrzebną do realizacji przedpłat.

 • Planowana data premiery tomu to: 6 maja 2019
 • Ostateczny termin składania zamówień (data wyłączenia przedpłat): 2 kwietnia 2019
 • Przedpłatę należy opłacić do: 9 kwietnia 2019
 • Nie będzie możliwości wybrania opcji przesyłek pobraniowych.
 • Nie będzie możliwości wstrzymania zamówienia z tym tomem.
 • Nie będzie możliwości zakupienia tego tomu w regularnej sprzedaży (chyba, że będziemy mieć jakieś tomy ponad nakład)
 • Tomik będzie dostępny w sprzedaży stacjonarnej w niektórych sklepach. (zapytajcie w swoich sklepach)
 • Tomik nie będzie dostępnych w salonach sieci empik
 • Cena: 19,99 zł
 • W przypadku nie opłacenia przedpłaty w terminie, zamówienie zostaje anulowane.
 • Mangę możecie zamawiać tutaj: KLIK

21 odpowiedzi na “Przedpłaty Black Lagoon #11”

 1. mattpredator pisze:

  To znaczy, że ten tom będzie dostępny tylko w przedpłatach?

 2. Arturo pisze:

  Super! Szkoda tylko, że będę miał dziurę w kolekcji. Nigdzie nie idzie zdobyć tomu 10 :(.

  • Demon pisze:

   Jest kilka tomów w necie. A taki 10 na przykład na allegro za 79,99 pln 😀
   Jakby wydawnictwo wznowiło serię i wydało pojedynczy tom za 20 – 25 pln to by było ok, ale po co. Nie chcą naszego hajsu 😀

 3. Demon pisze:

  Na gildii są dostępne tylko dwa tomy, na olx jeden, a na allegro kilka poprzednich – ale ceny niektórych są mega żenujące, typu 70 oraz więcej pln za jeden tom (po polsku, nie angielsku). Niech żyje chciwość xD
  Waneko, Jakbyście zrobili dodruki poprzednich tomów, to Wy byście na tym zarobili, a nie oni (GTO również).
  Serio, większość mogła zapomnieć o mandze, która nie była wydawana przez tyle lat, a w międzyczasie pojawiło się tysiąc nowych serii xD

  • Pchan pisze:

   Mnie jakoś nie dziwi to że zainteresowanie tym tytułem jest tak niskie. I zapewne wiąże się to z tym, że poprzednie tomy nie doczekały się dodruków lub wznowienia. Więc po co kupować jedenasty tom jak się nie ma poprzednich.
   To jest właśnie bolączka polskich wydawnictw, które skupione są na ciągłym wydawaniu nowości, ale wznowienia starszych tytułów leżą i kwiczą.
   I później wielkie zdziwienie, że ktoś nie kupuje czegoś po tylu latach, jak nie ma dostępu do wcześniejszych tomów.

   • Demon pisze:

    Zgadzam się, Pchan. Sam bym kupił kilka brakujących tomów z różnych serii (mam po angielsku, ale, jak wiadomo, odbiór jest inny niż po polsku).
    Szkoda, że im się nie chce robić wznowień.
    W USA jakoś nie ma z tym problemu. Większość tytułów jest wydawana non stop, robią kolejne wydania i mają hajs. Polskie wydawnictwa widocznie hajsu nie chcą xD

  • waneko pisze:

   Decyzję podjęliśmy na podstawie danych sprzedaży kiedy seria była w całości dostępna (stąd wiemy, że zainteresowanie było niskie), później serię wyprzedawaliśmy po 5 zł (co też trwało długi czas).
   Dlatego też nie planujemy wznowień/dodruków tej serii.

 4. Wenex pisze:

  Z chęcią bym zakupił ten tom, ale problem w tym, że nie mam większości wcześniejszych. Sądzę, że sporo osób by się ucieszyło, gdybyście chociaż uruchomili przedpłaty na starsze tomy, jeśli uważacie, że normalny druk wam się nie opłaci.

  • waneko pisze:

   Decyzję podjęliśmy na podstawie danych sprzedaży kiedy seria była w całości dostępna (stąd wiemy, że zainteresowanie było niskie), później serię wyprzedawaliśmy po 5 zł (co też trwało długi czas).
   Dlatego też nie planujemy wznowień/dodruków tej serii.

   Na koszty związane z wydawaniem składa się nie tylko druk, ale również licencja, która trzeba wykupić 🙂

   • Max pisze:

    Waneko, ja Was w pełni rozumiem (jako właściciel dużej firmy, zatrudniającej ileś tam osób), ale kiedyś to było kiedyś, a teraz to jest teraz.

    Spójrzcie może jeszcze raz na info o tym tytule (wielki powrót po latach) na fejsie, ilość lajków, oraz jakie są tam komentarze. Może należałoby zrewidować swoje poglądy, hm? Niektórzy o tej serii zapomnieli (mieli do tego prawo), a inni w ogóle nawet o niej nie słyszeli. Ale jakby chcieli kupić ten ostatni tom, a nie mają poprzednich – to tylko Wy na tym Stracicie, bo nikt nie chce mieć (ani czytać) niepełnej serii.

    Powinniście zrobić ankietę, kto jest zainteresowany dodrukiem poprzednich tomów i wtedy mielibyście jasną odpowiedź (jeśli niezadowalającą dla Was, to wtedy wiadomo) Pozdrawiam.

    • Wenex pisze:

     Popieram. Ankieta nie kosztuje, a wydawnictwo przynajmniej zyska wizerunkowo, dając w ogóle jakąś szansę na to, żeby ludzie mogli zagłosować swoimi portfelami. Ankieta do niczego nie zobowiązuje i nawet jeśli koniec końców nie będzie dodruku starszych tomów, to decyzja będzie oparta o aktualne dane.

 5. Simek 88 pisze:

  Ja na szczęście jestem posiadaczem wszystkich tomików po polsku i z chęcią zakupie i 11 tomik:) Dzięki za wydanie 11 tomiku.

 6. Simek 88 pisze:

  Ja na szczęście jestem posiadaczem wszystkich tomików po polsku i z chęcią zakupie najnowszy. Dzięki za wydanie 11 tomiku:)

 7. wp pisze:

  proszę o zrobienie ankiety na temat dodruków, w sensie zobaczcie ile chętnych będzie na całą serie. Bo ja jestem chętny 🙂

 8. zanzaf pisze:

  A nie można dodrukować tomu 10 tylko dla płacących przedpłatę jak ma to mieć to miejsce w przypadku tomu 11, zapewne wiele osób z chęcią by dokupiło brakujący tom. Przyznam, że do pełni kolekcji brakuje mi tylko tomu 10.

 9. Dagvi pisze:

  Rzeczywiście przydałby się dodruk tomów 1-10 ;/

 10. Melon pisze:

  Czy planujecie powtórzyć druk tomu 11 dla chętnych za jakiś czas? Przegapiłam zupełnie wydanie tego tomiku… 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.