Wyniki konkursu “Najlepszy bohater”

Kochani!

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu na najlepszego bohatera bardzo dziękujemy za licznie nadesłane prace! Zaskakujecie nas swoją kreatywnością i wykonaniem prac. Wybór był bardzo duży, a prace naprawdę przepiękne! Aż serce się raduje. Kiedy zaś przyszło do wybierania pierwszych trzech miejsc, zaczęły się burzliwe dyskusje. Bardzo długo nie mogliśmy się zdecydować. Niestety, nie możemy wszystkich nagrodzić, ale zwiększyliśmy trochę liczbę prac nagrodzonych.

Zmieniamy w takim razie pulę przyznania nagród.

Żeby nie przedłużać:

MIEJSCE 1.- 1 nagrodzona praca (nagroda: 4 mangi) :

1. Aleksandra Damasiewicz – Memen

Memen razem ze swoim wiernym towarzyszem Piesełem broni uciśnionych, używając swojej mocy do materializacji wszystkiego, co jest śmiesznym obrazkiem w Internecie, ma więc bardzo szerokie pole manewru. Jego ostateczną bronią jest mroczna i zakazana technika, stosowana jedynie przez nekromanów w najciemniejszych zakamarkach Internetów – Wskrzeszanie Martwych Memów. By go wezwać należy wypowiedzieć formułę “he protec, he attac, but most importantly he makes quality memes”.

MIEJSCE 2. -2 nagrodzone prace (kolejność przypadkowa, nagroda: 3 mangi) :

 1. Wiktoria Wójcikowska aka Gimli – Maimu

Przedmioty, których kiedyś dotknął może niewidzialnie zmaterializować i użyć ich na przykład w walce ze złem, gdzie przy pomocy takich, dajmy na to schodów, uniknie ataków wroga lub zbliży się do niego, by następnie unieszkodliwić drania solidnym kopniakiem w głowę. Moc Teru, jak każda inna ma swoje wady/słabości: ograniczona liczba zmaterializowanych przedmiotów (max. 2), nie powinny przekraczać wielkości przeciętnego samochodu (w przeciwnym wypadku – uszkodzenie organów wewnętrznych), przy nadużywaniu mocy – bóle głowy i ramion. Informacje o samym (nie bohaterskim) Teru są ograniczone – wiadomo, że jest niemową (co utrudnia komunikację z innymi), nie przepada za pracą zespołową, a wolny czas najczęściej spędza na siedzeniu w oknie i przyglądaniu się innym.

 2. Joanna “Meev” Górna – Komiya Kei

Komiya Kei posiadł moc, pozwalającą na wnikanie w serca skorumpowanych dorosłych i zdepresjonowanych, będących pod presją nauki nastolatków. Walczy on ze zmaterializowanym odzwierciedleniem ludzkich słabości i żądzy, które niczym wirus zatruwają ludzi od środka. Docierając do najmroczniejszych zakamarków ludzkich serc działa on niczym antydepresant, pokonując w nich uosobienia lęku, smutku i chciwości!

MIEJSCE 3.- 2 nagrodzone prace (kolejność przypadkowa, nagroda: 2 mangi) :

 1. Krystian Wasiak- Green Queen

  Najlepszy bohater (a właściwe bohaterka) w moim wyobrażeniu to postać, która po serii nielegalnych wycinek drzew na terenie Polski odnowi jej piękne oblicze. Green Queen włada przyrodą, a jej dotyk zazieleni i wyleczy z szarości nawet najsmutniejszy trawnik. Polska to dopiero początek – wszak lasy całego świata potrzebują pomocy!

 2. Aleksandra M. Stolp aka Almaadst – Okasan

4. WYRÓŻNIENIA- 3 prace (kolejność przypadkowa, nagroda: 1 manga):

1. Lena Kłosińska- BLITZ

Aby zobaczyć pracę, kliknij tu: KLIK

Zmiany, zmiany, ciągłe zmiany,
nagły szkwał, grom,
spokój niespodziany.
Raz jest wszystko, raz jest nic,
a tym wszystkim rządzi Blitz!

2. Julia Grudzińska – Toiletman

3. Anna Kamycka – Cogito

Wyobraź sobie więzienie, w którym trwasz patrząc na otaczający Cie świat nie będąc już jego częścią. Moc, która wymaże wspomnienia o Tobie z głowy każdego i zawiesi w próżni, gdy wkroczysz na drogę zła. Strzeż się, więc i pamiętaj, że jeśli popełniasz niewybaczalny błąd zostaniesz wymazany.

 

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy ich do zgłoszenia się po nagrody. Maile prosimy wysyłać z tych samych adresów co zgłoszenia.

7 odpowiedzi na “Wyniki konkursu “Najlepszy bohater””

 1. Katsuhiko pisze:

  Gratulacje dla Wszystkich! Szczególnie spodobała mi się Mama-san… przepraszam, Oka-san <3

 2. nicoleo pisze:

  Memen i Okasan zdecydowanie zasłużyli na nagrody! <3 XD
  Gratuluję wszystkich wygranych 🙂

 3. Nacia-chan pisze:

  Wygrały same zrobione na komputerze, eh

 4. tosiekjakubowicz pisze:

  Tak naprawdę na nagrodę zasługują tylko Maimu i Toiletman. Reszta jest okropna…

 5. alek.chaber pisze:

  Najbardziej podobają mi się moce Maimu, Oka-san i Toiletmana. Z kolei wizualnie najlepiej oceniam Komiyę Kei.
  A Cogito mnie zaskoczył. O jego mocy napisałam kiedyś opowiadanie ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.