Oświadczenie

W związku z docierającymi do nas głosami klientów innych sklepów (internetowych i stacjonarnych) narzekających na przeciągające się dostawy mang z naszego wydawnictwa, informujemy, że w zdecydowanej większości przypadków wina za takie “opóźnienia” nie leży po naszej stronie.

Powodem braku wysyłki jest nieregulowanie płatności za nasze faktury w terminie, co skutkuje zablokowaniem realizacji zamówień do czasu ich opłacenia. Jedynym pewnym sposobem na jak najszybszą wysyłkę naszych mang jest zamawianie bezpośrednio u nas.

W przypadku spotkania się sytuacją, że nasze mangi są gdzieś niedostępne z powodu przeciągającej się dostawy od nas prosimy o kontakt na waneko@waneko.pl, postaramy się zweryfikować każdą taką sytuację.

2 odpowiedzi na “Oświadczenie”

 1. Kirhan pisze:

  Odwieczny problem dostaw, braków, opóźnień. Dawniej (kiedy nie dysponowałam stałym dostępem do neta) byłam skazana na kupowanie mang w sklepach stacjonarnych, ale od kiedy mam możliwość bezpośredniego wglądu w oferty wydawnictw, nie wyobrażam sobie życia bez zamawiania interesujących mnie tytułów bezpośrednio u wydawcy.
  Zresztą, teraz w grę wchodzą także niższe ceny, darmowa dostawa do domciu oraz gratisy, więc musiałabym oszaleć żeby zrezygnować z tak opłacalnego interesu 😉
  W przeliczeniu, na wychodzącym nowym tytule Waneko (obliczenia niedoświadczonego w tym temacie człowieka) można zaoszczędzić co najmniej 16,99zł: 1,99zł na jednej mandze, ok. 5zł na jednej zakładce (dawno nie byłam na konwencie, więc nie pamiętam po ile stoją, ale możecie mnie poprawić) – dodajmy, że Waneko dorzuca zakładki bardzo często i z różnych tytułów, ok. 10zł na plakacie (również nie pamiętam jak dokładnie stały cenowo) oraz ?? zł na opcjonalnym dojeździe do sklepu.
  Możecie się śmiać, ale dla mnie te oszczędności to bardzo istotna sprawa, nie wspominając o wartości sentymentalnej dodatków, które otrzymuję 😉

 2. Aniki pisze:

  Ja nawet publikacje innych wydawnictw zamawiam za Waszym pośrednictwem – wysyłacie najszybciej i przesyłka zawsze dociera w bardzo dobrym stanie.:) Tak więc nawracajcie się i zamawiajcie bezpośrednio u wydawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.