Na początku miesiąca minęła 9 rocznica wydania light noveli Re:Zero, a dzisiaj mamy 9 urodziny mangi 🥳 To już prawie dekada od kiedy wydajemy ten tytuł w dwóch wersjach. Pochwalcie się koniecznie którą z nich zbieracie 💖
Jednocześnie pragniemy Wam ogłosić, że już na dniach ruszymy z miesiącem urodzinowym tej serii. Planujemy dla Was kilka konkursów oraz postów ciekawostkami 😽

Zbieram light novel jak i mangę 😆
szef ♥
Zbieram cały czas light novelke.
klasa ♥
o kurde o wilku mowa widzę 😀 pod ostatnim postem pisałem o tej serii że chciał bym kupić sobie LN a tu wpadł post o urodzinach serii , fajnie może dodatkowo będzie jakaś promocja czy coś to jeszcze tym bardziej wtedy będę miał zachętę by się skusić ^^
zobaczymy, zobaczymy 😀
Zbieram od samego początku mangę i LN. Kupuje na bieżąco 😀
Widzimy, że wierny fan ♥ Przesyłamy dużo miłości