Adolf ni Tsugu – przesunięcie premiery i zmiana formatu

Nie ma chyba sposobu, aby kogoś nie zasmucić dzisiejszym ogłoszeniem, niestety. 🙁 W związku z problemami w procesie produkcji i ogólnym się jego wydłużeniem (jest to nasz pierwszy ekskluzywny tytuł w twardej oprawie, w dodatku liczący ponad 600 stron) zmuszeni jesteśmy do przesunięcia premiery 1 tomu Adolfa (autorstwa samego Osamu Tezuki) z kwietnia 2016 na… początek października 2016. Druga i ostatni tom trafi do sprzedaży ok. 4 miesiące później (choć data ta może ulec zmianie).

Dodatkowo z powodu takich a nie innych wymiarów stron w oryginale zmuszeni jesteśmy trochę zmienić format tego tytułu: aktualnie wynosić on będzie 155 x 210 milimetrów (cena 59,99 zł za tom oraz twarda oprawa w dalszym ciągu są jak najbardziej aktualne)

Przepraszamy za to przesunięcie (sami wiecie, że stawiamy sobie za cel wydawać terminowo co do dnia) ale po długich rozmyślaniach na ten temat doszliśmy do wniosku, że nie ma innego wyjścia, jak opóźnić datę premiery. Miejmy nadzieję, że będziecie w stanie wytrzymać te kilka dodatkowych miesięcy, choć nam samym będzie trudno

3 odpowiedzi na “Adolf ni Tsugu – przesunięcie premiery i zmiana formatu”

 1. Łukasz.T pisze:

  Trzeba cierpliwie poczekać:P

 2. TheMrEmperror pisze:

  A dlaczego zostanie zmniejszony? Jest jakiś ważny powód?

  • Waneko pisze:

   Skany czarno-białych stron, które które dostaliśmy po wstawieniu w ten większy format byłyby zbytnio rozciągnięte i rysunki straciły by na jakości. 🙁 Wyszło podczas produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.