Battle Royale # 5 już w sprzedaży czyli Yonemi Kamon kontratakuje

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta – witam ponownie! To znowu ja – Yonemi Kamon, wasz ulubiony nauczyciel i wychowawca, obiekt westchnień wszystkich kobiet, niezrównany kochanek, et cetera, et cetera… Mógłbym wymieniać tak jeszcze długo, ale w końcu czytacie te słowa, by dowiedzieć się więcej na temat najważniejszego wydarzenia dzisiejszego dnia czyli premiery Battle Royale # 5.

Wiem, że najchętniej już rzucilibyście się do najbliższego Empiku, Matrasu czy sklepu komiksowego bądź księgarni by jak najszybciej dostać w swoje rączęta najnowszy tomik moich przygód, ale będzie to możliwe dopiero za dzień lub dwa, bowiem dopiero wtedy do w/w miejsc dotrze dostawa z drukarni. Poza tym nie powiedziałem Wam jeszcze przecież czego możecie się spodziewać po tym tomiku! Co za okropne niedopatrzenie! Tak więc przedstawiam Wam opis piątego tomu, przygotowany przez moich kolegów z wydziału propagandy rządowej:

Sprawny fizycznie i niezwykle inteligentny Shinji próbuje na wyspie zhakować wojskowe komputery. Niestety bez powodzenia. Mimura nie zamierza się jednak poddawać! Rządowe psy jeszcze nie wiedzą, na co go stać!

… Rządowe psy? Naprawdę? Czuję się urażony, urażony do samej głębi mojego serduszka. Z głuptaskiem, który “spłodził” ten krótki tekst już ja sobie porozmawiam i jak z nim skończę, to będzie żałował, że go w ogóle spłodzili, chłe chłe! (Wiem, że powinienem rzucić to wszystko i zacząć zarabiać miliony jako komediant, ale niestety zbyt lubię “pracować” z młodzieżą)

Zostało mi jeszcze tylko kilka ogłoszeń parafialnych, więc wytrzymajcie jeszcze trochę, moje wy misie pysie, dobrze? Prenumeraty i przedpłaty zostaną do Was wysłane dzisiaj, dodatkowo możecie już zamawiać w naszym sklepiku przedpłatę na tom 6, który będzie miał swoją premierę na samym początku stycznia 2013. Przypomnę jeszcze, że w Empikach, Matrasach i innych takich Battle Royale # 5 będzie dostępne w ciągu najbliższych dni.

Czas już na mnie, cukiereczki! Do zobaczenia za dwa miesiące!

 

4 odpowiedzi na “Battle Royale # 5 już w sprzedaży czyli Yonemi Kamon kontratakuje”

 1. Isa pisze:

  A ja mam takie pytanie z innej beczki. Czy jak będzie zbliżać się premiera Kagen no Tsuki i Hatsukoi Limited to pokarzecie przykładowe strony tak jak było to w przypadku NHK czy też Pandory?

 2. Exel pisze:

  Hm… Moglibyście wydać również Rainbow- niedocenionej, ale genialna manga, w podobnych klimatach.

 3. daniel122 pisze:

  Tomik świetny 🙂 Już nie mogę doczekać się kolejnego.
  @Exel co do Rainbow zgadzam się że mogli by wydać. Piękna, wzruszająca a zarazem dramatyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.