Dedykacje od Alana Kępskiego w sklepie Waneko

Kochani!

Dla tych z Was, którzy lubią podróże i interesują się Japonią, a jeszcze nie zdecydowali się na zakupienie książki “Japonia. Przewodnik osobisty” mamy małą niespodziankę.

Jeden z autorów, Alan Kępski, będzie składał podpisy na książkach kupionych w naszym sklepie w dniach 25.11.2022 – 27.11.2022! 🙂 Jest to idealny czas, aby sprawić prezent sobie, lub bliskiej osobie – zwłaszcza, że obecnie książkę można kupić z rabatem :).

JAPONIA. PRZEWODNIK OSOBISTY to niezwykły, bogato ilustrowany i pięknie wydany przewodnik po Japonii. Dwoje autorów –  podróżnik i dziennikarz Alan Kępski oraz mieszkająca od 20 lat w Japonii, przewodniczka i organizatorka wypraw indywidualnych, Patrycja Yamaguchi opowiadają o przepięknych, niesamowitych miejscach, których próżno by szukać w zwykłych informatorach turystycznych.

Piękne zdjęcia pobudzą Waszą wyobraźnię. Dzięki inspirującym wywiadom odkryjecie nieznane Wam dziedziny tradycyjnej japońskiej sztuki, lub dowiecie się o nich więcej. Zajrzycie m.in. za kulisy teatru Takarazuka, udacie się śladami księżniczki Mononoke, zanurzycie się w gorących źródłach, poznacie stare obrzędy autochtonów z Hokkaido, wczujecie się w atmosferę panującą w małych miasteczkach, ale również niemal usłyszycie gwar tokijskiej ulicy, poczujecie zapach typowych japońskich potraw.

Ale zanim sięgniecie po tę książkę, spróbujcie się zastanowić czy jesteście gotowi spojrzeć na Japonię nie tylko swoimi oczami. Może warto, bo w tak bogatej kulturze zawsze znajdzie się coś, czego jeszcze nie wiemy, a poza tym, jak pisze Alan Kępski: “Podróżowanie po Japonii daje możliwość spojrzenia na życie z dystansu niezbędnego do samoakceptacji. Obcowanie z kulturą Japonii okazało się dla mnie nauką pokory i szacunku dla tradycji i wytrwałości, a także drogą do duchowej równowagi. Wierzę, że podróż do Japonii zmieni także Wasze życie.”

Zasady są proste:

  1. Książkę należy zamówić w naszym sklepie w dniach 25.11.2022 do 27.11.2022 do godziny 23:59
  2. W komentarzu do zamówienia wpisz dla kogo ma być dedykacja.
  3. Zamówienia z książką “Japonia. Przewodnik osobisty” będą miały wydłużony czas realizacji do 7 dni roboczych.

Zapraszamy do składania zamówień tutaj: KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.