Udało nam się! Dostaliśmy akcept na dodatek do 1 tomu Sunny 🚘
Już za tydzień premiera, więc jeśli zależy Wam na plakacie z tej serii to nie zwlekajcie z zakupem! ⏰
Pamiętajcie, że dalej możecie też zgarnąć akrylowy brelok kupując prenumeratę na tomy 1-3 😽
Sunny 1:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/sunny/16859-przedplata-sunny-wydanie-ekskluzywne-tom-1.html?search_query=sunny&results=4
Sunny 1-3:
https://sklepwaneko.pl/mangi/waneko/sunny/16964-prenumerata-sunny-wydanie-ekskluzywne-tomy-1-3.html?search_query=sunny&results=4

jak nie zamawiam i nie mam w planach zakupu tej serii tak na prawdę podoba mi się i plakat do tej serii a tym bardziej breloczek 😀
Bardzo nam miło za ciepłe słówko o dodatkach, dziękujemy ♥