DOGS # 3 niestety znowu opóźnione…

Wczoraj wieczorem dostaliśmy wiadomość, że dostawa dobrych obwolut do 3 tomu DOGS opóźni się i dotrą one do nas jutro, 10 października, wtedy też wyślemy mangi do sklepów, Empików/Matrasów oraz do wszystkich tych, którzy wykupili przedpłaty/prenumeraty.

Sytuacja ta wkurza na zapewne tak samo mocno jak Was, ale niestety nie możemy tego w żaden sposób przyśpieszyć. Postaramy się jednak, aby już w więcej w przypadku tej serii nie dochodziło do takich opóźnień.

7 odpowiedzi na “DOGS # 3 niestety znowu opóźnione…”

 1. Psiak200 pisze:

  Często dochodzą takie spóźnienia więc mi to nie przeszkadza i jestem do tego zupełnie przyzwyczajona ^^ Ale to nie wasza wina tylko drukarni, bez obrazy drukarnio ;-;
  A tak z innej beczki jutro opublikujecie obwolutę do 3 tomu Karnevala? 🙂

 2. Kirishima pisze:

  to kiedy mniej więcej DOGSy mogą się pojawić w empikach?

 3. AlexWith pisze:

  W Empikach zazwyczaj coś się pojawia z tygodniowym do 2 opóźnieniem po premierze. Jeden z wielu powodów by prenumerować. No cóż :< Czekamy w takim razie z niecierpliwością na przesyłkę 🙂

  • Makoto pisze:

   A i to zależy chyba od miejsca, gdyż w 9 na 10 przypadków dany tytuł jest wcześniej w empikach, aniżeli z prenumeraty. Więc wydaje mi się, że pieski będą albo w sobotę albo w poniedziałek w empikach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.