DOGS: Bullets and Carnage # 4 już w sprzedaży

Dotarła już do nas dostawa DOGS: Bullets and Carnage # 4, którego lektura z pewnością pozwoli rozgrzać się w te mroźne i wietrzne dni! Poniżej znajdziecie krótki opis akcji z tego tomu:

Po katastrofie w tunelach Heine dowiaduje się, kim naprawdę jest ksiądz. Skoro i jemu nieobca jest obroża, dlaczego w przeszłości postanowił uratować chłopaka? Tymczasem babcia Liza zleca Badou zadanie. Musi dotrzeć do informacji, których kiedyś poszukiwał jego brat.

A teraz reszta informacji związanych z tą premierą:

  • DOGS: Bullets and Carnage # 4 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni (przy czym w Matrasach może to potrwać trochę dłużej). Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoją dostawę zapewne w poniedziałek/wtorek.
  • Przedpłaty i prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za ok. 2-3 dni robocze.
  • Kolejnego, piątego. tomu można spodziewać się w sklepach na początku lutego 2014, zaś w naszym sklepie internetowym oprócz wcześniejszych tomów można kupić też przedpłatę na kolejne tomy: LINK
  • Mangę tą będzie można oczywiście kupić na naszym stoisku podczas nadchodzącego konwentu PA!Con w Warszawie, który to odbędzie się  w ten weekend. Oprócz DOGS # 4 będzie tam można też kupić np. Pandora Hearts # 8 oraz Battle Royale # 10.

dogs 4 front

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.