DOGS: Bullets and Carnage # 5 już w sprzedaży

Czekaliście na ten dzień, prawda? 5 tom DOGSów już do nas dotarł, więc kolejny rozdział historii o Heinem, Badou, Naoto i Mihaim niedługo trafi w wasze ręce. Co tym razem czeka naszych bohaterów (poza zwyczajowymi strzelaninami, pojedynkami i kąśliwymi uwagami)?

Badou uchodzi z życiem z konfrontacji z Herbstem tylko dzięki pomocy Mihaia. Tymczasem oddziały ubranych na czarno żołnierzy pod dowództwem Giovanniego atakują Podziemie. Nawet kula w jego głowie nie powstrzyma go przed sianiem destrukcji.

A teraz pozostałe informacje dotyczące tej premiery:

 • DOGS: Bullets and Carnage # 5 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni (przy czym w Matrasach może to potrwać trochę dłużej). Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoją dostawę zapewne w piątek/poniedziałek.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą do swoich adresatów za około 3 dni robocze.
 • Kolejnego, szóstego, tomu Piesków można spodziewać się w sklepach na początku kwietnia 2014, zaś przedpłatę na wszystkie kolejne aż do dziewiątki można znaleźć na stronie naszego sklepu: LINK

dogs5front

3 odpowiedzi na “DOGS: Bullets and Carnage # 5 już w sprzedaży”

 1. akairikorisu pisze:

  Już nie mogę się doczekać owo

 2. AlexWith pisze:

  Ufff dobrze że powinno do mnie dojść po zakończeniu wszystkich egzaminów w sesji :)) Nie mogę się już doczekać jak mi ten tomik wpadnie w łapki

 3. maro. pisze:

  Fajnie, niedługo kupuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.