DOGS: Bullets and Carnage # 6 już w sprzedaży

Nasza dzisiejsza premiera nie kazała na siebie długo czekać – 6 tom mangi DOGS: Bullets and Carnage już trafił do naszego magazynu i można go spokojnie zamawiać. Poniżej znajdziecie krótki opis fabuły:

Kto nazywa Giovanniego synem? Ujawnione zostają wspomnienia z odziemnej jednostki, gdzie Heine spędził traumatyczne dzieciństwo pełne okrutnych eksperymentów. To właśnie wtedy Einstürzen zauważyła, że Rammsteiner wykazuje zaskakującą kompatybilność z Kerberosem.

A teraz pora na informacje okołopremierowe:

 • DOGS: B&C # 6 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze dopiero w poniedziałek lub wtorek. Przypominamy, że manga DOGS # 6 nie będzie dostępna w salonach sieci Matras.
 • Jeżeli ktoś chce kupić 6 tomik Piesków jak najszybciej, to będzie on dostępny jutro i pojutrze na naszym stoisku podczas konwentu Daikon 2 w Warszawie, do sklepów (nawet tych warszawskich) trafi najwcześniej w poniedziałek.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • Kolejnego, siódmego, tomu tej mangi można spodziewać się w sklepach w okolicy 6 czerwca 2014, zaś przedpłaty na wszystkie kolejne są dostępne na stronie naszego sklepu: LINK

dogs6 front

4 odpowiedzi na “DOGS: Bullets and Carnage # 6 już w sprzedaży”

 1. Czajnik pisze:

  Mam pytanko. Czy będzie kiedyś taka opcja, że wydacie mangę Kangoku Gakuen. Czyli opowieść o 5 facetach, którzy trafiają do szkoły koedukacyjnej (dawniej tylko dla dziewczyn), doprowadzając do dziwnych a jednocześnie śmiesznych zdarzeń.

 2. kunii pisze:

  Ojej, to dzisiaj nie ma podpowiedzi? :C

 3. anonimka pisze:

  Mam pytanie odnośnie konkursu Madoki. Czy prace mogą być tworzone na tablecie graficznym czy tylko w formie rysunku na papierze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.