DOGS: Bullets & Carnage # 10 już w sprzedaży

W sam raz przed jutrzejszym Otakonem dotarła do nas dostawa Z 10 tomem DOGS: Bullets & Carnage. Mangi prezentują się świetnie, kolorowe strony są na, jak zawsze wysokim, DOGS’owym poziomie, a poniżej możecie znaleźć krótki opis fabuły:

Heine i Badou docierają na “Dół”, gdzie oczekuje ich Angelika Einsturzen, władczyni podziemia. Co zobaczył Heine w miejscu, które pochłonęło jego rodzeństwo? Co takiego łączyło Badou i demoniczną doktor w przeszłości? W tym samym czasie Naoto staje oko w oko z Fruhlig. Czego dziewczyna dowie się o sobie w samym środku zaciętej walki…?!

Szczegóły związane z tą premierą:

  • DOGS # 10 można już kupić w naszym sklepie internetowym, do Empików dotrze za 2-3 dni, sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze w poniedziałek lub wtorek, te warszawskie możliwe, że jeszcze dzisiaj. Przypominamy, że ta manga (jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie jest dostępna w salonach sieci Matras.
  • Manga ta, jak również Battle Royale # 14 i Pandora # 14, będzie do kupienia na naszym stoisku podczas sobotniego konwentu Otakon: LINK
  • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
  • Na kolejny tom DOGSów trzeba będzie trochę poczekać (nie został on jeszcze nawet narysowany), zaś w miejsce które w naszym planie do tej pory okupowały własnie Pieski wejdzie w lutym nowa manga, której tytuł (i nie tylko) ogłosimy już w tą sobotę o 14:00.

WP_20141205_13_10_23_Pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.