DOGS: Bullets & Carnage # 8 już w sprzedaży

Dostawa z 8 tomem DOGSów już u nas! Czego można się po tej mandze spodziewać pod względem fabularnym? Gdzie tym razem los rzuci Naoto, Heinego i resztę?

Einsturzen wykorzystuje Naoto w walce z Heinem. Miecz dziewczyny okazuje się skuteczną bronią przeciwko Rammsteinerowi. Tymczasem Liza, przerażona liczbą ofiar wśród swoich podopiecznych, postanawia działać.

A teraz informacje okołopremierowe:

 • DOGS: B&C # 8 można już kupić w naszym sklepie internetowym, w Empikach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają swoje egzemplarze w czwartek lub piatek. Przypominamy, że ta manga(jak również wszystkie inne, jeżeli chodzi o nasze nowości) do odwołania nie jest dostępna w salonach sieci Matras.
 • Przedpłaty/prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą one do swoich adresatów za około 3-4 dni robocze.
 • Kolejnych DOGSów można spodziewać się w okolicach 6 października, przedpłata jest do kupienia w naszym sklepie internetowym: LINK.
 • Manga będzie do kupienia podczas nadchodzącego konwentu Niucon (8-10 sierpnia, Wrocław) na który serdecznie zapraszamy!

DOGS 8 front v2

2 odpowiedzi na “DOGS: Bullets & Carnage # 8 już w sprzedaży”

 1. tercia pisze:

  Super, dziś kupiłam tomik i jestem megazadowolona! Dziękuję!!!
  Ale coś mi nie pasuje z obwolutą, czy Mihai powinien być taki przycięty? Może mi się tylko zdaje…

  • Waneko pisze:

   Krawędzie obwolut DOGSów mają ogólnie ciężkie życie, bowiem z racji na nasz większy niż oryginalny format nie wszystko to, co jest w oryginale, ma szansę załapać się na skrzydełko obwoluty. Zawsze jednak staramy się, aby ucinać z krawędziowych rysunków jak najmniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.