DOGS: Stray dogs howling in the dark – wasze opinie + recenzje

Minęło już trochę czasu od chwili premiery one-shotu DOGS: Stray dogs howling in the dark (a już 6 czerwca jest premiera 1 tomu DOGS: Bullets & Carnage, czyli serii, która powstała na jego podstawie i jest jego oficjalną kontynuacją) więc naszym zwyczajem chcemy Was zapytać o Wasze opinie na temat tej mangi (wpisujcie je w komentarzach) a dla tych, którzy jeszcze nie są pewni czy zainwestować swoje pieniądze w tą serię mamy przygotowane kilka recenzji + przykładowe strony do przejrzenia online:

  • Recenzja ze strony Tanuki.pl (najpełniejszy polski zbiór recenzji mang i anime)
  • Recenzja z bloga Nyuu Manga (którego polecamy jako bardzo dobre źródło informacji o nowościach zarówno z polskiego, jak i zagranicznego, rynku mangowego)
  • Recenzja z bloga Evil Manga (w większości anglojęzyczny blog, który warto obserwować jeżeli interesują Was rzeczy związane z mangą i nie tylko)
  • Przykładowe strony z DOGS: Stray dogs howling in the dark
  • Pierwszy rozdział z DOGS: Bullets & Carnage # 1

Na koniec musimy też wspomnieć o pewnej mało przyjemnej sprawie: w małej części nakładu DOGS: Stray dogs […] zdarza się, że występują TEGO typu błędy, występują one też na innych stronach. Na naszym forum utworzyliśmy osobny wątek, w którym napisaliśmy więcej na ten temat oraz co robić, kiedy trafi się komuś taki wadliwy tom.

dogs 0 cover

Jedna odpowiedź do “DOGS: Stray dogs howling in the dark – wasze opinie + recenzje”

  1. Chmielu pisze:

    Na żaden rażący błąd nie trafiłem, więc nawet mi się nie chce wchodzić w link, aczkolwiek jedno co mogę Państwu powiedzieć to to, że powyższy tytuł bardzo przypadł mi do gustu i jeśli tylko następne tomy będą utrzymane w podobnym stylu to z pewnością kupię każdy i z lektury każdego będę naprawdę zadowolony. Kolejny fajny tytuł dla dojrzalszego czytelnika po BR (choć muszę przyznać, że np. Hatsukoi Limited też, jak dla mnie przynajmniej, jest strzałem w dziesiątkę), którego 3-miesięcznego cyklu wydawniczego nie mogę przeboleć. Oby sprzedawał się na tyle dobrze, żebyście Państwo mogli wydawać je bez zbędnych opóźnień, ja jestem bezwzględnie zdecydowany na zakup całej serii 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.