Dostępność mang Waneko w księgarniach sieci Matras.

W związku z utratą płynności finansowej przez firmę Matras nasze mangi będą tam dostępne w mniejszych niż zazwyczaj ilościach, do czasu poprawy sytuacji nie będziemy też uzupełniać braków magazynowych naszych pozycji. Sytuacja ta nie zakłóci w żaden sposób naszego cyklu wydawniczego a nasze nowości i starsze tytuły są jak zawsze dostępne w naszym sklepie internetowym i reszty naszych kontrahentów.

6 odpowiedzi na “Dostępność mang Waneko w księgarniach sieci Matras.”

 1. eureka pisze:

  Najpierw JPF teraz i Waneko 🙁
  Co się w tym Matrasie dzieje… wydawała się, ze dobrze prosperują, a tu jakieś problemy finansowe się kłaniają. No proszę.

  Chociaż Empiki jeszcze się trzymają 😉 No i internet… kochany internecik :3

 2. Canis pisze:

  O jasny gwint. Matras nie ma płynności finansowej?! Drugi gracz na rynku? Niezły szok. Dobrze że planują tą “niewydolność” nedynie na czas wakacji. Zresztą 2 loata temu empik przeżywał coś podobnego.
  Chyba trzeba będzie się przerzucić większą część kupowania do matrasa, trzeba pomóc (tylko podczas tej pomocy nie zagłodzić innych).
  Ganbatte Matras. Jeśli ta sieć padnie odbije się to na wszystkich.

 3. Patrycja444d pisze:

  Cóż, w pobliżu nie mam dostępu ani do Empika ani do Matrasa, ale kiedy tylko bywam w większym mieście to z checią wpadam na małą kawkę do Matrasa (a przy okazji uzupełniam zapasy mang). Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy po wakacjach.

 4. maro. pisze:

  Ciekawostka – firma ma siedzibę w Warszawie, a ja mieszkając całe życie w tym mieście nie widziałem ani jednego salonu tej firmy – tak więc nie za bardzo mnie rusza cała ta sytuacja.

 5. QuarioX pisze:

  Nieciekawie, empika u mnie nie ma, za to do matrasu mam 5-10 min drogi 🙁

 6. Yuki-chan pisze:

  Ooo 🙁 Tylko nie to. Matras jest moim ulubionym sklepem, ale i do Empika często zaglądam… mimo to sto razy bardziej wolę Matrasa. Mam nadzieję, że się ułoży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.