Aby ładnie i ze smakiem zakończyć ten tydzień przygotowaliśmy dla Was (+ dla osób odwiedzających nasze stoisko na odbywającym się w ten weekend konwencie Hellcon) dwie nowości – Dragons Rioting # 1 oraz Ścieżki Młodości # 12! Przedostatni tom Ścieżek jest oczywiście warty Waszego zainteresowania, ale radzimy zwrócić uwagę zwłaszcza na naszą dzisiejszą nową nowość – ecchi (z dużą dozą sztuk walki i humoru) Dragons Rioting! Jeśli macie już dość mang, w których główny bohater jest cieniasem i popychadłem (plus lubicie sobie popatrzeć na ładne pie… rysunki!), to DR # 1 może być tytułem dla Was! Więcej informacji o fabule obu nowości znajdziecie poniżej:
Dragons Rioting # 1
Przygotujcie się na mnóstwo akcji, humoru i cycków! Rintaro cierpi na rzadką chorobę: każde jego podniecenie może skończyć się szybką śmiercią. Chłopak stara się za wszelką cenę uniknąć patrzenia na kobiety, niestety w jego nowej szkole dziewczyny stanowią 99% wszystkich uczniów! Czy mistrzowska znajomość sztuk walki pomoże mu przeżyć? Jak jego pojawienie się wpłynie na trwającą pomiędzy trzema smoczycami wojnę o panowanie nad szkołą?!
Ścieżki Młodości # 12
Kou nie potrafi dłużej tłumić swoich uczuć do Futaby. Naprawdę nie chce pozwolić jej odejść, dlatego z nadzieją, że ma u niej jeszcze jakieś szanse, decyduje się działać. Yoshioka udaje obojętność, ale w rzeczywistości waha się i jest bardzo zdezorientowana. Decyduje się na szczerą rozmowę z Toumą.
A teraz zwyczajowe informacje okołopremierowe:
- Oba tytuły są już do kupienia w naszym sklepie: LINK
- W sklepach komiksowych/księgarniach/Empikach tomiki pojawią się za około 1-2 dni robocze od dnia premiery.
- Przedpłaty zostały już wysłane, dotrą do Was w przeciągu 2-3 dni roboczych.
- Premiera kolejnego (ostatniego) tomu Ścieżek Młodości zaplanowana jest na luty 2016. Przedpłaty: LINK. Za dwa miesiące do sprzedaży trafi też drugi tom Dragons Rioting – LINK.
- Oba tytuły można kupić na naszym stoisku podczas odbywającego się w ten weekend konwentu Hellcon w Warszawie.
Nareszcie… czekałem na DR:D:D Teraz pozostaje wyczekiwać listonosza ^^
Ścieżki młodości <3 Już czekam na listonosza 😀
Kiedy mogę spodziewać się Ścieżek w Empiku? We wtorek czy raczej dopiero w środę?
Raczej w środę.