JEDNOTOMÓWKI to nieoderwalna część naszego wydawnictwa.
Mangi zamknięte w 1 tomie to gratka dla czytelników, którzy nie mają czasu na dłuższe serie lub nie chcą wydawać zbyt wiele złociszy na kompletowanie serii 🥰
W zeszłym roku udało nam się wydać aż 8 tytułów 🤯
🦌Król Jeleni
🎃Opieka nad człowiekami dla opornych
🍆Moja Rumspringa [+18]
🔫TISTA
😺😸Moje bliźnięta
🐉Siedmioro uroczych dzieci smoka
😾Kothulhu
💃Tańczę ze wstążką w spokojny wieczór
Jak dużo z tych tytułów jest w Waszej kolekcji?

Zależy jakie jednotomowki zazwyczaj zbieram wszystko co wychodzi niestety trochę zwolniłem jak zaobserwowałem tendencje ze na półce mam miszmasz kolorystyczny . Jednak wolę jak seria trzyma sie na grzbietach jednego wzoru . I ogólnie nie za specjalnie lubię jednotomowki poniewaz ja zaczynam dopiero sie wciągać w historię zaczynam poznawać i np lubić bohatera a tu patrzę a tu koniec histori …I jeśli historia jest na prawdę dobra to chce przeczytać wiecej ale wiecej nie ma . Wiec aktualnie robie tak ze jednotomowki nie maja zazwyczaj dodatkow wiec je mijam chyba ze jest cos mega dobrego ^^ ale jednak jak mowilem w poprzednich postach odnośnie serii wolę gdy są długie co pozwala na dorośniesz bohaterowi w tym to nawet czytelników z bohaterem i serią . Wiec z tego zestawienia nie mam nic … ale w planach mam i tak kupić- Siedmioro uroczych dzieci smoka bo uwielbiam smoki oraz – tista bo to seria autora spy x family którą uwielbiam wiec nie moze obejść obojętnie wobec tej twórczości ^^ myślę ze jeszcze w jakimś czasie moze wpaść król jeleni bo gdy była zapowiadana to miałem ja z tyłu glowy i jak ja tu widzę to też sie wyróżnia ta okładka ze jestem ciekaw co kryje sie w środku 🙂
Gusta są różne i jak najbardziej rozumiemy ^^