jeszcze nie jestem z nisekoi na bieżąco ale waifu Seishirou Tsugumi do mnie przyjedzie na dniach w paczuszce z prenumeraty pakieciku więc za jakiś czas na pewno nadrobię zaległości <3 bardzo podobają mi się grzbiety tej mangi ponieważ tomy są grubiutkie co pozwoliło grafiką dziewczyn być ładnie widniejące na grzbiecie co przekłada się na ładne widoczki na regale ;3 <3 liczę na więcej serii tego pokroju !!
jeszcze nie jestem z nisekoi na bieżąco ale waifu Seishirou Tsugumi do mnie przyjedzie na dniach w paczuszce z prenumeraty pakieciku więc za jakiś czas na pewno nadrobię zaległości <3 bardzo podobają mi się grzbiety tej mangi ponieważ tomy są grubiutkie co pozwoliło grafiką dziewczyn być ładnie widniejące na grzbiecie co przekłada się na ładne widoczki na regale ;3 <3 liczę na więcej serii tego pokroju !!
Fakt, to wydanie jest bardzo wdzięczne ♥
czekam na więcej tak wdzięcznych wydań jak to z waifu gatunku <3