JUŻ SĄ! Wyczekiwane tomiki – 30 (OSTATNI!) tom JUJUTSU KAISEN i 12 tom ZŁUDNE NIEBO Obydwa tomiki były do zdobycia z dodatkami wyłącznie w przedpłatach, plastikowymi kartami! Zapraszamy do zakupów na sklepwaneko.pl
Dla mnie Jujutsu ^^
♥♥♥
a dla mnie złudne niebo ^^ chociaż również cieszę się z zakończenia jj jak sam nie czytałem mangi tak oglądałem anime 1 sezon i było dobre a nic nie cieszy bardziej jak zakończenie serii i posiadaniu jej na swojej szafeczce/półeczce <3
Też bardzo dobra seria ♥