SOLO LEVELING 11 i HUNTERxHUNTER 25 już u nas! Obydwa tomiki prezentujemy wraz z dodatkami wyłącznie do przedpłat 
To serie ze specjalnym miejscem w naszym wydawniczym serduszku – A w Waszych? Czy zagościły już na dobre?
Zapraszamy do zakupów na sklepwaneko.pl




Pozostaje czekać na listonosza ^^
Oby dotarł jak najszybciej ^^
dla mnie tylko lvl chociaż hanter też jest dobrą serią której na ten moment niestety nie zbieram 😀 ale na ten moment nadrabiam za dużo innych serii i jeszcze za LN RE:ZERO w planach mam się wziąć to nie mam gdzie upchać tej pozycji czasowo 😀
Dobrze jest się zabrać za zbieranie Re:Zero w tym miesiącu, póki trwa promocja 😉
(głosem HeMana): Listonoszu – przybywaj! 😜😁😁😁
Trzymamy kciuki, żeby pojawił się na dniach ^^