WIEDŹMA Z JURTY 3 i D.GRAY-MAN 4 już u nas!
Obydwa tomiki pilnie wyczekiwane przez nas i Was już niedługo będą w Waszych łapkach 💖
Co sądzicie o historii Wiedźmy? A jak podoba Wam się droga Allena?
Zapraszamy do zakupów na sklepwaneko.pl
WIEDŹMA Z JURTY 3 i D.GRAY-MAN 4 już u nas!
Obydwa tomiki pilnie wyczekiwane przez nas i Was już niedługo będą w Waszych łapkach 💖
Co sądzicie o historii Wiedźmy? A jak podoba Wam się droga Allena?
Zapraszamy do zakupów na sklepwaneko.pl
Dla mnie tylko D-Gray Man ^^
♥
dla mnie też D-man ale czekanko na paczuszkę zbiorczą trwa ^^
Jeszcze troszkę 😀