Karneval # 3 już w sprzedaży

Fani Naia, Garekiego lub/i Yogiego – Karneval # 3 już jest i jak zawsze prezentuje się wspaniale 🙂 Poniżej znajdziecie krótki opis tego tomu:

Gareki wyrusza w rodzinne strony, gdzie spotyka Tsubame, swoją przyjaciółkę. Dziewczyna prosi go o rozwiązanie zagadki morderstw, które w ostatnim czasie wydarzyły się w okolicy. Bohaterowie myślą, że sprawcą jest jeden ze ściganych przez CYRK nadludzi, lecz na miejscu zbrodni pojawia się Yotaka, bliźniaczy brat Tsubame, cały we krwi. Yogi staje z nim do walki.

Poniżej znajdziecie pozostałe informacje na temat tej premiery:

 • Karneval # 3 już można kupić w naszym sklepie internetowy, w Empikach/Matrasach pojawi się za ok. 2-3 dni. Sklepy komiksowe/księgarnie specjalistyczne otrzymają go zapewne we wtorek/środę. Będzie go można również zakupić podczas konwentu BAKA, który odbędzie się w ten weekend.
 • Przedpłaty i prenumeraty wysyłamy dzisiaj, dotrą za ok. 2 dni robocze.
 • Kolejnego, czwartego, tomu można spodziewać się w sklepach na początku stycznia 2014, zaś w naszym sklepie internetowym oprócz wcześniejszych tomów można kupić też przedpłatę na kolejne tomy: LINK

karneval3front

15 odpowiedzi na “Karneval # 3 już w sprzedaży”

 1. kira pisze:

  Na pewno wpadnę po tomik. I nie zapomnijcie o obwolutach z AnE bo chciałabym sobie wymienić 🙂

 2. mangi :) pisze:

  jej !!! tak się cieszę !!! to jedna z moich ulubionych mang wydawanych po polsku (grafika:) ) czy wiecie może ile będzie maiła maksymalnie tomów?

 3. marchewa2204 pisze:

  Jej, wreszcie trzeci tom! 🙂 Ta manga jest świetna! Była moją pierwszą.

  PS. Na początku napisaliście fabi zamiast fani.

 4. safira21 pisze:

  Cudownie<3 Nie mogę się doczekać lektury<3

 5. Shinonome pisze:

  Ach, wreszcie mój Yogi <3

 6. Marajoshi pisze:

  Mam pytanie, byłaby taka możliwość wysłania samych nowych obwolut (a dokładniej do Hatsukoi Limited 1, Madoki 3 – chyba, że wszystkie już są takie do Madoki, chodzi o za mały grzbiet i napis z przodu nachodzi na zgięcie) w paczce?

  • Waneko pisze:

   Oczywiście będzie można je wymieniać u nas w sklepie, na konwentach i możliwe też, że w innych miejscach. Nowe, dobre, obwoluty powinny do nas dotrzeć do połowy tego tygodnia, na pewno wrzucimy w tej sprawie info na stronę i na facebooka.

 7. Sue pisze:

  Kiedy dacie znać o majowej nowości?

 8. Woof! pisze:

  Ja tak poza tematem. Kiedy ujawnicie czym jest majowa nowość? I czy będzie poprawka obwolut Kuroshisuji 13 (bo na sukience Lizzy na dole jest jakaś żółta plama, nie wiem czy to zamierzone)?

  • Waneko pisze:

   Majową nowość ogłosimy zapewne do końca tego roku, co do Kurosha 13 to sprawdziliśmy na materiałach z Japonii i ta “plama” tam jest, tal więc jest to coś, co chciała autorka.

 9. mangi :) pisze:

  w końcu udało mi się kupic (dopiero co przyszedł do empiku), tom jak zwykle świetny graficznie, historia wciąga, wątki lepiej rozplanowane niż w anime 🙂 obwoluta śliczna … a…i znalazłam odpowiedź na “zadanie” z mangi bonusowej… 171 strona w pierwszym tomie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.