Kilka informacji dla naszych fanów

 • W ten weekend zapraszamy na nasze stoisko podczas konwentu B-XmassCon 4 w Krakowie, będzie można na nim kupić wszystkie nasze nowości (wliczając w to Pandora Hearts # 8, która dotrze do nas jutro), na każdego kupującego czeka słodki upominek 🙂 Czy musimy wspominać, że na stoisku będą obowiązywać promocyjne, konwentowe, ceny? Dodatkowo jak zawsze zapraszamy na nasz panel, na którym będzie można usłyszeć o tajnikach pracy w wydawnictwie mangowym, posłuchać naszych kiepskich żartów oraz dowiedzieć się co nieco o Wanekowych planach na 2014 rok.
 • Osoby kupujące nasze mangi w Matrasach informujemy, że dalej dostarczamy do nich wszystkie nasze nowości, jedynie za sprawą opóźnień w samym Matrasie przerwa pomiędzy naszą premierą a dostępnością danej mangi w ich księgarniach może wydłużyć się do ok. 2 tygodni.

5 odpowiedzi na “Kilka informacji dla naszych fanów”

 1. queeto pisze:

  2 tygodni? to strasznie dużo…

  • Waneko pisze:

   Wiemy, że np. Dengeki Daisy 12 i Ao no Exorcist 2 dopiero jutro/pojutrze wejdzie do sprzedaży, zobaczymy jak z innymi tytułami, mamy bowiem nadzieję, że to sytuacja przejściowa.

 2. Psiak200 pisze:

  Przepraszam a do której ogdziny jutro można spodziewać sie Pandory? Chciałybyśmy do 13 zamówić z koleżanką z waszego sklepu internetowego Pandorę i inne mangi a z tego co wiem, jeżeli zamówimy np jutro do godziny 13 to tego samego dnia paczka zostanie wysłana jeszcze prawda? Czy można wtedy liczyć, że przyjdzie w sobotę *też coś czytałam* ? I czy można liczyć na Pandorę do godziny 13?

  • Waneko pisze:

   Czy przyjdzie na 13 ciężko powiedzieć, ale bardzo na to liczymy (albo na wcześniej) bo o 15 jedziemy na konwent, jednak Pandorę do bazy danych sklepiku dodamy już z samego rana, więc będzie można ją dodać do zamówienia od 10-11 rano. Jeżeli chodzi o taką wysyłkę aby dostać paczkę w sobotę to niestety nie ma takiej możliwości, kurier dostarcza paczki od poniedziałku do piątku. Jednak jeżeli zamówisz jutro rano, to paczka będzie wysłana jutro i znajdzie się u ciebie w domu w poniedziałek.

  • Psiak200 pisze:

   Aha dziękuje bardzo no to jutro zamawiamy i oczekujemy poniedziałku z niecierpliwościa *.*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.