Konkurs: Welcome to the N.H.K.

Tak jak obiecywaliśmy zaczynamy konkurs w którym nagrodą główną będzie prenumerata wszystkich 8 tomów mangi Welcome to the N.H.K., dodatkowo dla miejsc drugiego i trzeciego czekać będzie pierwszy tom. Na czym polega konkurs i jakim nadludzkim wyczynem trzeba się wykazać by cieszyć się z głównej nagrody?

Ci z Was którzy czytali mangę lub oglądali anime mogą kojarzyć scenę w której główny bohater, Tatsuhiro Satou, po zażyciu “legalnych” środków zakupionych online “odpływa” i zaczyna rozmawiać ze swoimi sprzętami domowymi: telewizorem, lodówką, głośnikami i całą resztą.

Jaki to ma związek z naszym konkursem? Taki, ci z Was którzy będą chcieli spróbować swoich sił i wygrać jedną z nagród będą musieli stworzyć podobna scenkę opowiadającą o rozmowie ze swoim telewizorem, radiem, komputerem, konsolą, co kto tam ma. Premiowana będzie inwencja, poczucie humoru; nie zawadzi też gdy w Waszych pracach widoczna będzie lekka nutka szaleństwa. Co do formy, to jest ona dowolna: od komiksu/mangi po filmiki na Youtubie. Zwycięskie prace zostaną wybrane przez redakcję i opublikowane na naszej stronie.

Prace można nadsyłać do 30 kwietnia na adres waneko@waneko.pl. Powodzenia!

13 odpowiedzi na “Konkurs: Welcome to the N.H.K.”

 1. Shiroihana pisze:

  Jak trzeba zatytułować maila i jakie dane muszą być zawarte ?

  • Waneko pisze:

   Za tytuł wystarczy “Konkurs NHK”, a co do danych to po wyłonieniu zwycięzców będziemy wysyłać do nich maile z zapytaniem o adres, chociaż w gruncie rzeczy można swój adres zawrzeć w mailu ze swoją pracą konkursową.

 2. Vesper pisze:

  Czy forma opowiadania jest akceptowalna?
  I czy będą jeszcze jakieś konkursy z prenumeratą tego tytułu?

 3. Mongoholiczka pisze:

  A jak chcę zrobić mangę o tym to może mieć ze 2 lub więcej stron czy ma być wszystko na jednej stronie ?
  I czy musi on być na tym czy obojętnie czy dziewczyna czy chłopak z wyobraźni ?

  • Waneko pisze:

   Manga może mieć spokojnie więcej niż jedna stronę, co do jej głównego bohatera to najlepiej by był to sam autor pracy konkursowej.

 4. Mongoholiczka pisze:

  aha czyli siebie mam narysować 🙂

 5. Lupri pisze:

  Czy można przesyłać więcej niż jedną pracę?

 6. Onizuka111 pisze:

  Za jaką formę pracy przyznajecie najwięcej punktów?
  Czy komiks ma być kolorowy?
  Ile maks stron może mieć historyjka?

  • Waneko pisze:

   Najwięcej punktów dostanie praca która będzie… najlepsza, forma będzie miała znaczenie drugorzędne, chociaż jeżeli będzie widać, że ktoś spędził nad swoją pracą dużo czasu to będzie to zapewne punktowane dodatkowo. Co do koloru i stron to macie wolną rękę.

 7. kirasama20 pisze:

  A czy oprócz sprzętów elektronicznych można narysować też zwykłe przedmioty…czyli niekoniecznie elektroniczne, ale np. ołówek, kartka, książka itp. ?
  proszę o szybko odp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.