Kuroko's Basket # 4, Deadman Wonderland # 6 i Przyjaciółki już w sprzedaży!

Ci z Was, którzy byli na Pyrkonie, mieli już możliwość zaopatrzenia się w każdy z tych tytułów, zaś od dzisiaj cała trójka (czyli Kuroko’s Basket # 4, Deadman Wonderland # 6 i Przyjaciółki) trafiają oficjalnie do sprzedaży! Na który z tych tytułów się najbardziej cieszycie? Na Wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach, w międzyczasie mamy dla Was streszczenia wydarzeń z każdej z naszych nowości:

Kuroko’s Basket # 4

Rozpoczęcie finału grupy A! W połowie pierwszej kwarty najlepszy strzelec z “Pokolenia Cudów”, grający w Shuutoku – Midorima, za pomocą rzutów za trzy punkty powstrzymuje działania Serin. Mimo że wszyscy liczą na Kuroko, ten również zostaje zablokowany i nic nie może zrobić! Midorima kontynuuje swój nieprzerwany ostrzał!

Deadman Wonderland # 6

Misja Scar Chain się powiodła i prawda o DW wyszła na jaw. Przyparty do muru dyrektor Tamaki realizuje zatem swój kolejny plan – rozpoczyna produkcję sztucznych Deadmenów.

Przyjaciółki

Eiko i Moe są trochę jak ogień i woda. Eiko jest raczej spokojna i nie wyróżnia się tłumu, zaś gdy ta druga idzie ulicą oglądają się za nią wszyscy faceci, aczkolwiek pomimo tych różnic trudno znaleźć lepsze przyjaciółki niż te dwie. Sporo się jednak zmienia, kiedy Moe znajduje sobie chłopaka, któremu mówi prosto z mostu „Eiko jest dla mnie najważniejsza”. Czy można połączyć tak silną przyjaźń i bycie w związku?

A teraz zwyczajowe informacje okołopremierowe:

 • Wszystkie trzy nowości są już do kupienia w naszym sklepie: LINK
 • W sklepach komiksowych/księgarniach manga pojawi się w przeciągu najbliższych 2-3 dni roboczych (choć w przypadku Empików dostawy mogą dotrzeć dopiero po majówce)
 • Przedpłaty zakupione do 21 kwietnia wysłaliśmy 22 kwietnia, te zakupione po tej dacie wyślemy dzisiaj , dotrą do Was w przeciągu 2-3 dni roboczych.
 • Tom piąty Kuroko’s Basket trafi do sprzedaży w połowie czerwca, tom szósty Deadmana → 26 czerwca, zaś kolejną Jednotomówką (po Przyjaciółkach) będzie Tsumitsuki (polski tytuł: Demon Grzechu – Tsumitsuki, premiera pod koniec czerwca) Przedpłaty na te tytuły znajdziecie w naszym sklepie: LINK

WP_20150422_14_05_43_Pro

5 odpowiedzi na “Kuroko's Basket # 4, Deadman Wonderland # 6 i Przyjaciółki już w sprzedaży!”

 1. Yuriko pisze:

  3 piękne tomiki 😀 już się nie mogę doczekać, kiedy do mnie dotrą 🙂

 2. Łukasz.T pisze:

  Oczywiście ze na DW, którego właśnie skończyłem czytać ^^ Kruk jest dobry gdy się upije xD ehh nie mogę się doczekać kolejnego tomu ^^

 3. Eiko pisze:

  Przyjaciółki <3

 4. SilveryFoxxx pisze:

  Już w połowie maja Kuroko i Deadman będą moje 😀 Nie mogę się doczekać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.